Volodymyro Zelenskio 45-ojo gimtadienio proga jautrus žodžius skyrė žmona Olena

Olena Zelenska ir Volodymyras Zelenskis / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Olena Zelenska ir Volodymyras Zelenskis / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-25 09:50
AA

Sausio 25-ąją Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis mini 45-ąjį gimtadienį. Šia proga Olena Zelenska savo vyrui skyrė jautrius žodžius.

„Dažnai sulaukiu klausimo, kaip pasikeitei per metus. Ir visada atsakau: „Nepasikeitė. Jis tas pats. Tas pats vaikinas, kurį sutikau, kai mums buvo septyniolika“.

Bet iš tiesų, kažkas pasikeitė: šiomis dienomis šypsaisi daug mažiau. Pavyzdžiui, kaip šioje nuotraukoje... Linkiu daugiau priežasčių šypsotis. Ir žinai, ko reikia. Visi tai žinome.

Tavyje pakanka užsispyrimo. Svarbiausia turėti pakankamai sveikatos. Tad būk sveikas, prašau! Noriu su tavimi šypsotis amžinai. Suteik man galimybę!“ – rašė Olena Zelenska savo feisbuko įraše ir pridėjo jųdviejų nuotrauką.

Ukrainos prezidentas V.Zelenskis su žmona Olena augina dvi atžalas – dukrą Oleksandrą ir sūnų Kyrylą.

Volodymyras ir Olena susipažino Kryvyj Rige, iš kur jie yra kilę. Aštuonerius metus trukusi romantiška draugystė su Olena, kuri su Volodymyru mokėsi toje pačioje Kryvyj Riho 95-ojoje vidurinėje mokykloje, tik gretimoje klasėje, baigėsi. Praeityje liko keliasdešimt bendrų išvykų į koncertus ir KVK festivalius, linksmos draugijos ir laikini išsiskyrimai. Jų laukė bendras gyvenimas, pramogų verslo viršūnių šturmas ir Ukrainos pirmosios ponios statusas.

Volodymyras Zelenskis su žmona Olena / Soc. tinklų nuotr.

2003 metų rugsėjo 6 dieną kartu su draugais „kvartaliečiais“ Oleksandru Pikalovu, Serhijumi Šefiru, Jurijumi Koriavčenkovu, Olena Kravec ir savo tėvais Volodymyras Zelenskis Kryvyj Rihe įžengė į Olenos Kijaško kiemą. Vilkėdamas šviesų kostiumą, pasirišęs kaklaraištį ir rankoje laikydamas puokštę gėlių būsimas prezidentas buvo pasiruošęs santuokos ceremonijai.

Žinoma, jei prieš 19 metų Olenai kas nors būtų pasakęs, kad jos vyras taps Ukrainos prezidentu, o ji – pirmąja šalies ponia, ji nebūtų patikėjusi. Bent jau 2003 metais tai atrodė tikra utopija.

Nors ir mokėsi gretimose klasėse, Volodymyras ir Olena susipažino jau baigę mokyklą. Tuomet jis jau studijavo teisę Kryvyj Riho ekonomikos institute, o ji – architektūrą Kryvyj Riho universitete.

Tačiau O.Zelenska su savo vyru Volodymyru nuo karo pradžios beveik nesimato. BBC paklausta, kada ji su sutuoktiniu ir jųdviejų vaikais – Oleksandra ir Kyrylu – kartu vakarieniavo, Olena nutilo. Ji nenorėjo atskleisti tikslios datos.

„Dabar tai būna labai retai... Tikrai labai retai“, – tik tarstelėjo ji.

„Aš su vaikais gyvenu atskirai, o mano vyras gyvena darbe. Labiausiai mums trūksta paprastų dalykų – sėdėti, nežiūrint į laikrodį, tiek laiko, kiek tik norisi.“

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis (16 nuotr.)
+10