Volodymyro Zelenskio antrininkas stebina neįtikėtinu panašumu: vyrus dažnai painioja

Volodymyras Zelenskis  / Scanpix nuotr.
Volodymyras Zelenskis / Scanpix nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-08-11 17:08
AA

Televizijoje rastas Volodymyro Zelenskio antrininkas. Į Ukrainos prezidentą stebinančiai panašus Oleksijus Suchanovas prisipažino, kad jis dažnai yra painiojamas su pačiu V.Zelenskiu.

Ukrainos televizijos laidų vedėjas O.Suchanovas interviu Ukrainos žurnalistui Dmytro Gordonui papasakojo, kaip kartą metro jis buvo palaikytas Ukrainos prezidentu V.Zelenskiu, rašo unian.net.

„Kartą, maždaug prieš septynerius metus, perėjoje prie metro Universiteto stoties mane su juo (V.Zelenskiu, red.past.) buvo supainioję. Ar galite įsivaizduoti? Tada taip juokiausi. Tačiau man tai, vis dėlto, yra garbė“, – sakė O.Suchanovas.

Volodymyras Zelenskis / Scanpix nuotr.

Tokią pačią šukuoseną ir barzdą, kaip V.Zelenskis turintis O.Suchanovas teigė, kad Ukrainai labai pasisekė turėti tokį prezidentą, nes šis žmogus karo metu nepabėgo iš šalies, o pasiliko joje ir kasdien artina juos prie pergalės.

„Aš esu žmogus, nutolęs nuo politikos. Aš nieko ten nesuprantu ir neseku naujienų. Tačiau manau, kad iš tikrųjų dabartiniu karo metu Ukrainai labai pasisekė su prezidentu, nes būtent jis perlaužė karo eigą. Manau, kad tai nuostabu“, – teigė Ukrainos prezidento antrininku tituluojamas O.Suchanovas.