Vos daugiau nei mėnesį susitikinėjantys Ariana Grande ir Pete'as Davidsonas meilę įamžino tatuiruotėmis

Ariana Grande ir Pete'as Davidsonas / „Scanpix“ nuotr.
Ariana Grande ir Pete'as Davidsonas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-03 16:11
AA

Jų meilė – tarsi uraganas. Gegužės viduryje susitikinėti pradėję ir birželį susižadėję dainininkė Ariana Grande (25) bei „Saturday Night Live“ žvaigždė Pete'as Davidsonas (24) jau įamžino savo meilę tatuiruotėse.

Pirmadienį akyliausi fanai pastebėjo, kad ant Arianos kojos atsirado skaičių 8418 tatuiruotė. Ši skaičių seka – tai velionio Pete'o tėvo Scotto Davidsono ženklelio numeris. Policijos pareigūnu dirbęs vyras žuvo per Rugsėjo 11-osios tragediją. Tuos pačius ženklelio skaičius yra išsitatuiravęs ir ir Pete'as – ši tatuiruotė puošia jo kairę ranką.

Nepaisant to, kad jiedu susitikinėja dar ganėtinai trumpą laiką, Ariana ir Pete'as turi ne vieną jų meilę simbolizuojančią tatuiruotę. Pavyzdžiui, birželį Pete'as išsitatuiravo mylimosios inicialus AG ant nykščio ir zuikio ausytes už ausies – toks paveikslėlis puošia ir Arianos albumą „Dangerous Woman“.

Dar gegužę pora išsitatuiravo vienodus debesų paveikslėlius ant vidurinių pirštų.

Pete'o Davidsono tatuiruotės

Tatuiruočių meistras Jonas Mesa prašė Pete'o nebesidaryti mylimajai skirtų tatuiruočių. Na, bent jau tol, kol Ariana taps jo žmona.

„Draugystės ateina ir praeina, o Pete'as dar labai jaunas vaikinas. Tačiau manau, kad mano žodžiai įėjo pro vieną ausį ir pro kitą išėjo“, – sakė Jonas. Būtent jam neseniai Pete'as patikėjo perdaryti kūno piešinį – žvaigždė buvo išsitatuiravęs buvusios mylimosios Cazzie David veidą.

Pete'as Davidsonas buvo išsitatuiravęs buvusios mylimosios Cazzie David veidą / „Instagram“ nuotr.