Vyriškas pasididžiavimas: kas rūpi vyrams ir kas – moterims?

Pora lovoje / Vida Press nuotr.
Pora lovoje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2015-10-10 20:39
AA

Didelis vyriškas pasididžiavimas – vyrų ar moterų svajonė? Dažniausiai vyrai būna nepatenkinti savo vyriškuoju įnagiu, ypač jei, tarkime, duše po varžybų palygina save su kitais. O ką apie tai mano specialistai?

Dažniausiai nevisavertiškumo kompleksą vyrai įgyja dar paauglystėje, kai pastebi, jog merginos kur kas didesnį dėmesį kreipia į „tikrus“ vyrus – plaukuotesnius, raumeningus ir, aišku (jiems taip atrodo), turinčius kur kas didesnį vyrišką pasididžiavimą. 

Seksologas Alainas Herilas patvirtina, kad kone kiekvienas vyras pervertina tuos intymius centimetrus. „Jis turi giliai užgniaužti savo pasyvumą, kai lieka su moterimi. Ir įrodyti sau, kad yra tikras vyras, turintis tai, ko neturi ji.“

Labai retai pasitaiko moterų, kurios seksologams skundžiasi per mažu partnerio peniu.

Vyrai, ypač patyrę paauglystės traumų, taip susitapatina su savo peniu, kad vėliau gali susirgti depresija ir lankytis pas psichoterapeutus. O šie turi jam įteigti mintį, kad jis gerokai pervertina savo vyrišką organą. Iš tikrųjų labai retai pasitaiko moterų, kurios seksologams skundžiasi per mažu partnerio peniu.

Vyras lovoje / Vida Press nuotr.

Priešingai – ne viena pasakys, kad patys geriausi meilužiai jų gyvenime tikrai neišsiskyrė ypatingomis „daikčiuko“ apimtimis. Ne, geriausi meilužiai buvo patys dėmesingiausi vyrai. 

Psichoterapeutė ir seksologė Catherine Blanc teigia, kad moterims sunku vyrą suvokti kaip objektą. „Moteriai pirmiausia rūpi nuraminti savo partnerį, todėl meilės akto metu ji vengia bet kokių komentarų, kurie gali būti suvokti kaip kastruojantys.“ Kita vertus, moterims vis dėlto rūpi penio dydis, nes jos linkusios bent mintyse savo meilužius lyginti pagal šį parametrą ir pripažinti, kad didesnis vyriškas pasididžiavimas tikrai jaudina.  

„Susitaikyti su savo penio apimtimis – tai reiškia atsikratyti vaikystėje susiformavusių kompleksų ir imti vertinti save su pasitikėjimu“, – teigia psichoterapeutė. Jei vyras yra įsitikinęs, kad jo „draugelis“ per mažas, jis vis dar įstrigęs paauglystėje. Jos nuomone, moterys neteikia didelės reikšmės vyro peniui todėl, kad didesnę teikia jo sėdmenims, pečiams, rankoms... Visa tai joms reiškia vyrišką jėgą, sugebėjimą jas apginti. Bet, prieštarautų vyrai, penis juk potencijos simbolis?

Vyras lovoje / Vida Press nuotr.

Catherine Blanc turi tokį atsakymą: „Nukreipusi žvilgsnį į penį moteris tarsi atskleidžia savo troškimus. O juk ne kiekviena nori juos atskleisti, be to, ji žino, kokie jautrūs vyrai viskam, kas susiję su šia jų kūno dalimi. Kai moteris sako, kad dydis neturi reikšmės, tai nereiškia, kad ji apgaudinėja. Tiesiog jos lyties organai prisitaiko prie bet kokio dydžio vyro lyties organo, o maži peniai erekcijos metu sugeba gerokai padidėti, be to, jie nekelia minčių apie agresyvumą, taigi drovioms natūroms yra priimtinesni.“