Vyrų odos priežiūra – aiški ir paprasta

Vyrų odos priežiūra / Vida Press nuotr.
Vyrų odos priežiūra / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-11-28 11:53
AA

Labai sunku yra įkalbėti vyrą prižiūrėti savo veido ar kūno odą, todėl vyrų odos priežiūra turi būti aiški ir lengva. Nereikia 5 žingsnių kaukių ar daugybės sluoksnių kremo. Tereikia surasti kelis gerus produktus ir žinoti, kaip jais tinkamai naudotis. „Dove“ prekės ženklo vadovė Kertu-Kai Põldvere sukūrė gidą, kuris padės vyrams susikurti savo grožio rutiną.

Žinokite, kurie produktai jums tinka

Ar jūsų oda jautri? Riebi? Ar ji sudirgsta po skutimosi? Susiraskite produktus, kurie tiktų pagal veido odos tipą ir poreikius. Svarbu naudoti produktus, kurie skirti vyrams, nes vyrų oda yra storesnė, riebesnė, turi daugiau porų ir labiau prakaituoja.

Naudokite kūno prausiklį, kuris drėkina odą

Nepakanka tik būti švariam, jei norite turėti sveiką odą. Ieškokite kūno prausiklio, kuris drėkina odą taip pat, kaip ir ją valo. Yra daugybė produktų, kurie sukurti tam, kad padėtų apsaugoti odą nuo sudirginimų ir sausumo. Jei neturite tam laiko, rinkitės tiek veidui, tiek kūnui tinkantį prausiklį, kuris rūpinasi taip pat ir veido oda.

Kovokite su sausa oda

Jei jaučiate, kad naudojamas kūno prausiklis nedrėkina odos pakankamai, tuomet nebijokite naudoti drėkinamojo kremo – su odos sausumu susiduria tiek moterys, tiek vyrai, ypač žiemos sezonu. Geriausiam rezultatui pasiekti užtepkite drėkinamojo kremo ant veido ir kūno iškart išėję iš dušo ar po skutimosi, kol oda yra dar drėgna.

Išsirinkite tinkamą dezodorantą

Kiekvienam vyrui naudoti dezodorantą yra įprastas dalykas, tačiau visi dezodorantai – skirtingi. Būkite tikri, kad naudojate tokį dezodorantą, kuris yra negailestingas prakaitui, bet ne odai. Plačiame kokybiškų produktų asortimente yra ne tik nuo prakaito apsaugančių, bet ir besirūpinančių oda produktų. Rinkitės tokius, kuriuose yra drėkinamojo kremo ir veiksmingo antiperspiranto ingredientų kombinacija. Tai sumažins odos dirginimo riziką bei paliks malonų sudrėkintos odos jausmą.