Kasdienė veido odos priežiūra – geriausia prevencija odos problemoms

Moteris tepa veido kremą / Vida Press nuotr.
Moteris tepa veido kremą / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2017-11-16 10:46
AA

Dažnai moterys pradeda rūpintis veido oda jau gerokai suprastėjus odos būklei ir pažengus problemoms. Norint turėti sveiką ir gražią odą, reikia spėti užbėgti įvykiams už akių jiems dar nepasirodžius. Todėl itin dažnai rekomenduojama naudoti prevencines priemones. Kokias priemones rinktis ir kaip jas naudoti, pataria ODA kosmetologė Rugilė Jaudegytė.

Kasdienės veido priežiūros rutina

Didžiausią įtaką veido odos būklei turi, žinoma, prausiklis. Kaip jūs gebate nuprausti ir giliai išvalyti savo veido odą, nuo to priklauso jos pirminė būklė ir ant viršaus tepamų kosmetikos priemonių įsiskverbimas bei jų poveikis.

Po prausimosi, oda yra pajėgi priimti ir į giliuosius sluoksnius pernešti naudingas medžiagas. Tam rekomenduojama naudoti stipriai koncentruotas priemones – serumus, pasirenkant tinkamiausią pagal savo odos būklę bei jos problemas. Serumuose esančios medžiagos yra koncentruotesnės, todėl yra itin naudingos odai. Serumai veikia kaip papildoma odos priežiūros priemonė. Svarbu žinoti, kad jie dažnai yra vandens pagrindo, todėl po serumo nepatepus odos kremu ji lieka neapsaugota. Todėl serumui įsigėrus visada būtina pasitepti kremu. Kremą svarbu pasirinkti atsižvelgiant į odos tipą, dehidratacijos lygį bei į tai, kokio efekto tikitės sulaukti.

Kas dažnai lieka pamiršta – tai paakių sritis. Tai ypatingai jautri ir daug dėmesio reikalaujanti sritis. Šioje zonoje galime pirmiausia pastebėti nuovargio žymes, paburkimus, patamsėjimus bei raukšlytes.

„Jaunesnei odai, kai paakių kremas naudojamas kaip prevencinė priemonė prieš senėjimą, rekomenduočiau rinktis lengvesnės konsistencijos, skaistinančius bei intensyviai drėkinančius paakių kremus, pavyzdžiui, su tetrapeptidais. Brandesnio amžiaus moterims rekomenduotini intensyviai regenruojantys, konkrečiai kolageno bei elastino skaidulų gamybą bei priešraukšliškai veikiantys paakių kremai“, – pataria ODA kosmetologė.

Rugilė Jaudegytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Metų laikų įtaka veido odos priežiūrai

Pradėkime nuo rudens, kas yra aktualiausia šiuo metu, kai iš malonios šilumos orai pereina į lietingus, žvarbius bei šaltus. Vykstant orų permainoms, odos būklė dažnai suprastėja. Staiga pradėjus vėsti, oda nesugeba prisitaikyti ir suprasti, kas su ja „vyksta“.

„Šiuo laikotarpiu klientai skundžiasi odos sausumu, šerpetojimu bei padidėjusiu reaktyvumu – jautrumu ir nemaloniais paraudimais. Žinoma, didelę itaką turi ir šildymo sezonas, kai patalpose oras būna ženkliai šiltesnis nei lauke. Šiuo laikotarpiu reikia vartoti pakankamai vandens, naudoti drėkinamąjį serumą, kremus rinktis šiek tiek sunkesnius ir riebesnius, kurie stipriau apsaugotų odą“, – pastebi R. Jaudegytė.

Žiemą didžiausia problema tampa stiprus šaltis bei nemalonus vėjas. Iš tiesų, kartais daugiau problemų sukelia būtent šalčio nugairinta oda, nei oda po saulės vonių. Šaltas ir stiprus vėjas ypač kenkia odai, todėl žiemos laikotarpiu rekomenduojama naudoti stipriau maitinančias priemones, kurios sudarytų plėvelę – lyg drabužius, apsaugančius nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Žinoma, reikia atsižvelgti į tai, kiek laiko žmonės praleidžia lauke – jei jų buvimas apsiriboja tik kelione iš namų į automobilį, tuomet – į darbą ir atgal, tikrai nereikia rinktis riebių konsistencijų kremų.

Taip pat šiuo laiku itin naudinga naudoti raminamuosius, apsaugančius nuo neigiamo aplinkos poveikio serumus.

Serumai – vitaminai veido odai

Serumai – itin efektyvi priemonė odos problemoms spręsti. Serumų sudėtyje dažniausiai naudojamos kelios ar netgi tik viena pagrindinė veiklioji medžiaga, dažnai tai būna įvairūs ekstraktai, o tai leidžia produktui koncentruotai spręsti vieną problemą ir pasiekti geresnių rezultatų.

Šį rudenį ODA kosmetika pristato serumų liniją, skirtą spręsti konkrečioms odos problemoms: jautrios ir alergiškos, raukšlėtos, išsiplėtusius kapiliarus turinčios ir paraudusios, pavargusios ir išsausėjusios odos nepatogumus galite pamiršti. Naudodami ODA serumus, ne tik prailginsite kosmetologo atliktų procedūrų efektą, bet ir namuose užtikrinsite itin kokybišką savo odos priežiūrą.

ODA serumai / Gamintojo nuotr.

ODA serumų ieškokite: http://www.odapro.lt/lt