„X faktoriuje“ išgarsėjusi Gerda Zaptoriūtė taps mama: „Bijojau, kad vėl patirsiu netektį“

Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela / Asmeninio albumo nuotr.
Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-02 15:24
AA

„X faktoriuje“ išgarsėjusi dainininkė Gerda Zaptoriūtė kartu su savo mylimuoju atlikėju Jovydu Zabiela gyvena laukimu – pora netrukus taps tėvais. Praeityje Gerdai teko išgyventi ne vieną iššūkį, tad dabar ji nėštumą vadina Dievo dovana.

„Šis nėštumas – stebuklas ir Dievo dovana“, – portalui Žmonės.lt sako jau šeštą mėnesį besilaukianti dainininkė Gerda Zaptoriūtė.

Tiesa, Gerda neslepia, kad nėštumo pradžia buvo pilna streso ir nežinomybės. Praėjusiais metais atlikėja dėl sveikatos problemų neteko tuo metu užsimezgusios gyvybės, tad sužinojus, kad laukiasi antrą kartą – apėmė baimė.

Gerda Zaptoriūtė / Asmeninio albumo nuotr.

„Stengiausi prie nėštumo neprisirišti, nes bijojau, kad vėl patirsiu netektį... Iki pat penkto mėnesio niekas apie tai nežinojo, tik patys artimiausi žmonės.

Kai įsibėgėjo šeštas mėnuo ir pradėjau jausti vaikelio judesius bei tą stiprią, naujo žmogučio energiją savyje, tik tada atėjo suvokimas, kad jau reikia pradėti ruoštis šiam naujam gyvenimo etapui“, – savo išgyvenimais su portalu Žmonės.lt dalijasi būsima mama.

„Nėštumo pradžia ir visi pokyčiai kūne buvo labai sunkūs, tačiau dabar pradedu jausti laukimo džiaugsmą“, – priduria ji.

Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela / Asmeninio albumo nuotr.

Kartu su mylimuoju Jovydu netrukus ant rankų laikysianti savo pirmagimį, Gerda atskleidžia ir vaikelio lytį – porai gims berniukas.

„Diena, kai būsime trise, bus pati laimingiausia mano gyvenime!“ – džiaugiasi ji.

Primename, kad „X Faktorius“ dalyviai Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela susižadėjo 2021-aisiais, po pusmečio draugystės. Poros sužadėtuvės įvyko pirmą atostogų dieną, romantiškoje vietoje – pajūryje.

Gerda Zaptoriūtė / V.Černiausko nuotr.

Nors pusė metų draugystės atrodo mažas laiko tarpas, G.Zaptoriūtė prisipažino, kad per tą laiką su mylimuoju išgyveno labai daug. „Jausmas toks, kad esame kartu jau daug metų. Esame visiškai užsitikrinti vienas kitu ir abu vienas kitą be proto mylime“, – tąkart portalui Žmonės.lt sakė Gerda.

Tiesa, G.Zaptoriūtės gyvenime būta skaudžių patirčių. Praėjusiais metais atlikėja pirmąkart viešai prabilo apie valgymo sutrikimus ir anoreksiją.

Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela (18 nuotr.)
+12