„X faktoriuje“ išgarsėjusio Dovi Mi premjera „Man nereikia nieko“: prisidėjo žinomas prodiuseris

Dovi Mi / Asmeninio archyvo nuotr.
Dovi Mi / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-16 12:48
AA

Karjeros pradžioje Londono gatvėse koncertus rengęs dainininkas Dovydas Misiūnas – Dovi Mi pastaruoju metu džiaugiasi apčiuopiamu kūrybos rezultatu. Daugybė valandų kuriant naujas dainas bei jas įrašinėjant studijose virsta soliniais kūriniais. Visai neseniai pirmąją lietuvišką dainą ir vaizdo klipą „Raudonuoja Širdys“ pristatęs kūrėjas, dabar klausytojams turi dar vieną staigmeną – dainą „Man nereikia nieko“.

Pasakodamas apie jau antrąjį lietuvišką kūrinį, kuris dabar išvydo dienos šviesą, atlikėjas atviras – šios dainos gimimas suteikė daug džiaugsmo.

„Šią dainą parašiau birželio gale. Buvo toks labai gražus raudonas vakaras, smagi, žaisminga nuotaika. Atsisėdau prie pianino, pradėjau groti visokius akordus, norėjau pagauti tą smagią emociją. Tokią emociją, kur atrodo viskas yra tiesiog puiku. Tada pradėjau pusiau niūniuoti, pusiau groti melodiją. Pasinėriau į tą būseną ir šiek tiek išplaukiau. Kai grįžau į save, grįžau su šios dainos melodija. Iš kur ir kaip tiksliai ji atėjo – nelabai suprantu, nes visas kūrybinis procesas vyko labai greitai. Kai sukūriau melodiją, žodžiai atėjo labai greit. Jie buvo jau užrašyti kažkur melodijoje, man juos reikėjo tiesiog rasti“, – pasakoja Dovi Mi.

Prie naujausio Dovio Mi kūrinio prisidėjo ir šalyje gerai žinomas prodiuseris Paulius Jasiūnas, kuris darbuojasi ir su garsiausiais šalies atlikėjais.

„Kitą dieną nuėjau į savo studiją, padariau tokią mini aranžuotę ir išsiunčiau prodiuseriui Pauliui Jasiūnui. Kaip suprantu, jam ta daina irgi patiko, nes vos ne iš karto atrašė „šita gera“. Kai jau su Pauliumi susitikome jo studijoje, procesas buvo irgi labai sklandus. Jis kažkaip labai gerai sugeba išryškinti ir suteikti dainai tikrą jos formą. Kai kartu dirbame, atrodo, mums užtenka vien susižvalgyti ir jau žinome ar abiem patinka ar ne. Kai pas jį nešu dainą, žinau, kad ją nešu į patikimas rankas“, – džiaugiasi jaunas kūrėjas.

„Man nereikia nieko“ – tai antrasis lietuviškas talentingo kūrėjo ir dainininko darbas. Pasak vaikino, akimirkos, kuomet galės pasidalyti su klausytojais, labai laukė, todėl ši diena – ypatinga.

„Tai yra antroji mano kūrybos daina lietuviškai, kuri išleidžiama. Labai laukiau šios akimirkos ir labai noriu, kad tai išgirstų kaip įmanoma daugiau klausytojų. Į ją sudėjau daug linksmų ir žaismingų akimirkų, tikiu, kad ji gali tapti artima ne vienam“, – teigia Dovi Mi.

Kviečiame įvertinti naujausią Dovi Mi kūrinį „Man nereikia nieko“:

Temos: