Žaibiškai plinta S.Nainės reakcija neatpažinus Brokolio-Jono: tokios Simonos dar nematėte

Šou „Kaukės“ / S.Bolnienės nuotr.
Šou „Kaukės“ / S.Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-28 20:57
AA

Sekmadienį šou „Kaukės“ gerbėjų laukė netikėtumas – atidengus Brokolio kaukę paaiškėjo, kad po ja slėpėsi didžėjus Jonas Nainys. Šis siurprizas kaip reikiant nustebino laidos komisijoje sėdėjusią jo žmoną dizainerę Simoną Nainę. Vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota apstulbusios moters reakcija, pradėjo žaibiškai plisti socialiniuose tinkluose.

Nors sekmadienį šou „Kaukės“ nestigo netikėtumų, vis dėlto internautai iki šiol aptarinėja kone patį įsimintiniausią laidos momentą – akimirką, kai buvo atidengta Brokolio kaukė, po kuria slėpėsi J.Nainys.

Komisijoje sėdėjusios S.Nainės reakcija netikėtai laidoje išvydus savo vyrą prajuokino daugelį – trumpa šou iškarpa tiesiog nuvilnijo socialiniuose tinkluose.

Intertautai stebėjosi, kaip J.Nainiui pavyko taip puikiai nuslėpti dalyvavimą nuo mylimos žmonos.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

Pasibaigus įspūdingam vakarui ir garsiam vyrui dalinantis savo patirtimi užkulisiuose, jį pasveikinti atskubėjo ir žmona Simona.

„Mano reakcija buvo kosminė. Čia yra didžiausias nustebimas man, nes aš bandžiau paslėpti tave po kitomis kaukėmis ir jau buvau praradusi viltį, kad tu dalyvausi šiame projekte. O aš labai džiaugiuosi, tu buvai nuostabus“, – gražių žodžių savo vyrui negailėjo ji.

„Čia, žinai, yra vienintelis legalus būdas, kuomet vyras galėjo meluoti savo žmonai. Aš visko prisakiau tau, kad esu filmavime, kažkur renginy, tada durnus klausimus uždavinėjau, kai žiūrėjom laidą, kaip čia viskas vyksta. Bet aš viską žinojau. Man dar įdomu, kaip mūsų draugai ar mūsų mamos sureaguos“, – jai antrino Jonas.

Jonas Nainys / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Kai prasidėjo „Kaukių“ filmavimai, Simutė sako, komisijoj būsiu. Nelabai gilinausi, kur. Bet, kai ji grįžo po pirmo filmavimo ir pradėjo pasakot, prisiminiau, kur ji čia dalyvauja ir galvoju – manęs pernai nekvietė, o Simą kvietė ir toliau kažkaip nekviečia. Per kažkurį filmavimą Sima man rašo – prisipažink, ar tu „Kaukėse“? Aš galvoju, ką, kokiose „Kaukėse“? Dar renginy gavau žinutę nuo laidos režisierės – Jonai, prisipažink, ar tu „Kaukėse“? Ir aš galvoju, apie ką jie čia? Tu režisierė, tai tu žinai, ar aš esu „Kaukėse“. Bet tai buvo tiesiog tokia užuomina ir aš parašiau – jeigu pakviesit, aš pasiruošęs apgaut visus! Na, tada viskas užsisuko!“ – smagia istorija apie dalyvavimą šou užkulisiuose dalinosi Jonas.

Šou „Kaukės“ 4 sezono 12 laida, atidengtos net trys kaukės (51 nuotr.)
+45