Žiedai tarp žiedų: skirtingi būdai dėvėti gėlėtus raštus šį sezoną

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-07 22:20
AA

„Gėlėta? Pavasariui? Verčia iš kojų“, – taip kultiniame filme „Ir velnias dėvi Prada“ ironiškai pasakė Meryl Streep herojė Miranda. Taip, gėlėti raštai šiltąjį sezoną tikrai nieko nenustebins, o ir nereikia – jie tiesiog gerai atrodo ir visoms tinka. Todėl ir yra populiarūs.

Tad kaip galima gėlėtus raštus derinti?

Gėlėta suknelė

Klasikinis variantas, ypač tinkantis, jeigu mėgstate itin moterišką, romantišką stilių. Puikiai atrodo tiek gėlėtos suknutės aukščiau kelių (ne į darbą, žinoma), tiek šluojančios žemę. Plono, lengvo audinio, gali būti kelių sluoksnių. Kasdieniam stiliui derinkite su sportbačiais, kedais ar lygiapadėmis basutėmis, o į pasimatymą galite rinktis ir batus ant kulniuko.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Gėlėtas raštas su kitu raštu

Spalvingoms – visomis prasmėmis – asmenybėms patiks derinti kelis skirtingus raštus vienu metu. Tarkime, gėlėtas ir dryžuotas raštas; gėlėtas ir taškuotas ir pan.

Helena Bordon / Vida Press nuotr.
Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Jei nepripažįstate kitų spalvų, tik juodą

Tuomet rinkitės gėlėtą drabužį, kurio pagrindas – juoda spalva, o gėlės – spalvingos arba baltos. Taip neteks išeiti iš komforto zonos, o įvaizdis bus visiškai kitoks.

Martha Ward / Vida Press nuotr.

Gėlėtas aksesuaras

Na, ne visos ir ne visada mėgsta gėlėtus printus. Jei dar tik jaukinatės juos, pakaks gėlėtos rankinės ar skarelės. Arba batų. Ir įvaizdis sužydės! Toks derinys puikiai tiks ir į darbą.

Eleonora Carisi / Vida Press nuotr.

Su džinsais

Norint įvesti stiliui žaismingumo ir kartu taikyti į naujausias tendencijas, galima dėvėti gėlėtą lengvą suknelę arba susiaučiamą chalatėlį ant džinsų – plėšytų, boyfriend, lengvai platėjančių ar tiesaus kirpimo. Derinkite su lygiapadėmis basutėmis, įsispiriamos basutėmis ant mini kulniuko arba kedais.

Chiara Totire / Vida Press nuotr.
Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Gėlėti raštai pavasariui (30 nuotr.)
+24