Žinomi žmonės griausmingai atšventė Kauno viešbučio gimtadienį: Jovani ir vakarėlis iki paryčių

Kauno viešbučio gimtadienio šventė
Kauno viešbučio gimtadienio šventė
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-15 12:54
AA

Ketvirtadienio vakarą į Kauną sugužėjo gausus būrys stilingų kauniečių, miesto svečių ir žinomų Lietuvos žmonių. Čia visi jie turėjo galimybę kartu paminėti ir atšvęsti nestandartinio bei visoje Lietuvoje žinomo viešbučio 3-iąjį gimtadienį.

Į 3-iąjį „Moxy“ gimtadienį susirinko gausus būrys ryškių ir stilingų svečių. Į renginį atvyko ne tik viešbučio darbuotojai, partneriai, bet ir tokie žinomi žmonės, kaip Žilvinas Grigaitis, Kristina ir Vygantas Kaikariai su dukra Kriste, Kristina Strolienė su vyru, Gabrielė Gzimailaitė, Ilona Juciūtė, Mantas Bertulis bei daugybė kitų.

Renginį vedė atlikėja, renginių ir laidų vedėja Augustė Nombeko, o šventei įsibėgėjus tikrą vakarėlį svečiams užkūrė DJ Jovani.

Kauno viešbučio gimtadienio akimirka / Organizatorių nuotr.

Renginio metu taip pat buvo atidaryta ir specialiai viešbučiui sukurta žinomos Kauno menininkės PUNKGALLERY – Lauros Kazlauskienės meno kūrinių paroda. Menininkė viešbučiui padovanojo ir išskirtinę dovaną – specialiai jam nutapytą paveikslą „Tokyo cat“, kuris buvo atidengtas vakaro metu.

„Mano kūryba atspindi mano organišką laisvę. Labai džiaugiuosi, kad savo kūriniais šiandien galiu dalintis ir šiame viešbutyje. Ši paroda man yra labai brangi ir svarbi, tad dėkoju „Moxy“ už galimybę dalintis savo kūryba kartu su jumis“, – renginio metu sakė menininkė L. Kazlauskienė.

Kauno viešbučio gimtadienio akimirka / Organizatorių nuotr.

Menininkei nuoširdžiai dėkojo viešbučio kapitonė Evelina Šukytė, kuriai šis gimtadienis – ypatingas, mat viešbučiui ji vadovauja dar nuo pirmųjų jo statybos dienų ir kaip teigė renginyje, standartų laužymas ir laisvė yra geriausiai jos vadovaujamą viešbutį apibūdinantys reiškiniai.

„Mūsų šūkis yra – „In this house we don't judge“ ir tai tikrai atspindi tai, ką mes darome. Mes siekiame ir stengiamės, kad kiekvienas pas mus atvykęs svečias jaustųsi kaip namuose: laisvas, nepriklausomas – toks, kaip ir šis viešbutis. Mums patinka būti ryškiems, laužyti standartus, žengti koja kojon su mada, sekti naujausias tendencijas ir jas taikyti mūsų viešbutyje“, – teigė E.Šukytė.

Fotogalerija:

„Moxy“ viešbučio gimtadienis (92 nuotr.)
+86