Gyčio Ivanausko „helikopteris“ su gyvūnu – šokiravo: apie skandalingą įrašą pasisakė ir aktorius

Gytis Ivanauskas  / Vaizdo įrašo stop kadrai
Gytis Ivanauskas / Vaizdo įrašo stop kadrai
Šaltinis: Žmonės
2023-10-13 09:18
AA

Ketvirtadienį internetą apskriejo vaizdo įrašas, kuriame aktorius Gytis Ivanauskas pavadėliu supančiotą šunelį suka ratu. Šis vaizdas sukėlė šurmulį internete ir sukėlė pyktį dėl žiauraus elgesio su gyvūnu. Apie G.Ivanausko poelgį pasisakė žinomi žmonės, prabilo ir pats aktorius.

Ketvirtadienį Gytis Ivanauskas savo instagramo istorijose pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame filmavosi su šuneliu. Augintinį, supančiojęs pavadėliu, suka ratu. Tai jis pavadino cirko numeriu „Helikopteris“.

„Labas vakaras, sveiki visi susirinkę. Šį vakarą programoje išvysite cirko numerį „Helikopteris“, – kalbėjo Gytis Ivanauskas.

Gytis Ivanauskas / Vaizdo įrašo stop kadrai

Tiesa, vėliau įrašo nebeliko, tačiau jį išsaugojo ir paviešino VšĮ „Šuniukų fėja“ įkūrėja Skaistė Svidraitė. „Tauta turi pažinoti savo didvyrius“, – rašė ji.

Vėliau įrašu persidalijo žinomi žmonės. Viena jų – žurnalistė Rita Miliūtė. „Gal žinot, kiek kaukolėj laisvos vietos turi būti, kad šunį tąsydamas dėmesio stoką bandytum kompensuoti?“ – stebėjosi R.Miliūtė.

Gyčio Ivanausko elgesiu pasibaisėjo ir žurnalistas, visuomenininkas Andrius Tapinas.

„Nepradėkim skandalint“ – apie savo „performancą“ sako aktorius Gytis Ivanauskas, tada mandagias pastabas jam sakančius žmones prišeria fuckais ir pasiunčia n*.

Kiek reikia būti tuščiagalviu kliunkiu, kad: a) užuot savo organą pasukus helikopteriu, nuspręsti pakankinti ir sukelti stresą tave besąlygiškai mylinčiam gyvūnui; b) net ir sociopatu būnant nesugebėt pagalvot, kad pateksi į šūdų malūną.

Ir ne fuckais reikėtų siuntinėtis, o pradėt galvoti, kaip atsiprašinėsi ir kiek ir kuriai gyvūnų prieglaudai pervesi pinigų.

Kažkokia didžiulė gėda už talentingą žmogų, o taip supuvusį dėl sušiktų laikų“, – rašė Andrius Tapinas.

Mes gyvename 2023 metais. Nebedarykim cirko iš gyvūnų vien dėl „laikų“

G.Ivanauską sukritikavo ir gyvūnų mylėtoja, radijo ir televizijos laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė.

„Aš labai mėgstu Gytį, jis tikrai fainas žmogus.

Jis puikus aktorius ir menininkas.

Bet šis performansas atrodo neskaniai.

Taip, šuo nėra smaugiamas. Taip, greičiausiai nebuvo skausmo. Bet nei vienas šeimininkas neturėtų pramogos vardan suteikti savo šuniui streso.

„Helikopteris“ vargu ar šuniukui patiko. Prieš paskraidinimą šuo vizgina uodegytę, po jo – dreba ir bruka ją po kojomis. Labai aiški šuns emocija.

Mes gyvename 2023 metais. Nebedarykim cirko iš gyvūnų vien dėl „laikų“, – skatina S.Jasevičiūtė.

Gytis Ivanauskas / Laidos stopkadro nuotr.

Apie kilusį skandalą penktadienio rytą pasisakė ir pats Gytis Ivanauskas. Aktorius į sekėjus kreipėsi socialiniuose tinkluose.

„Labas rytas. Šį penktadienį pasisveikinimą pradėsiu kiek kitaip, nei įprastai – atsiprašymu. Grįžkime prie incidento su šuniu. Visų pirma noriu pasakyti, kad jis sveikas, gyvas, mylimas, prižiūrėtas, išmaudytas, pamaitintas ir visai kaip nučiūčiuotas. Nesu aš nei sadistas, nei blogas žmogus. Visus mus vaikystėje tėvai ar seneliai paėmę už pažastų pasukdavo ratu ant rankų. Ką žinau, nepagalvojau, kad tai gali išvirsti į tokią baisią tragediją.

Ir ne, aš nepalaikau smurto prieš gyvūnus. Gyvūnus aš labai myliu ir jie labai myli mane. Pamatytumėte, kaip ta kalytė laksto man iš paskos ir nepalieka.

Reiktų tiesiog atskirti bajerį, gerai – šiuo atveju gal netinkamą, nuo smurto ir netinkamo elgesio su gyvūnais. Dar kartą tikrai nuoširdžiai atsiprašau.

Dar vienas dalykas. Taip, aš karts nuo karto aukoju gyvūnų globos namams ir visais įmanomais būdais raginu tą daryti kitus. Tie žmonės, kurie vadina mane debilu, dalbajobu, išsigimėliu ir linki man nudvėsti, naudoja tokį patį, o gal net didesnį psichologinį smurtą. Bet nesvarbu, palikime tai antrame plane. Kaip sakote, karma grįžta. Prieš smerkiant ir teisiant kitus reikėtų pažiūrėti į save. Aš bent jau atsiprašiau“, – kalbėjo Gytis.