Žinomos moterys domėjosi, kaip nesudėtingai sutvarkyti plaukus

„InHair“ renginys / Renginio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Plaukų priežiūros priemonių parduotuvė „InHair“ paskelbė „Tobulų plaukų dieną“ ir pristatė naujas šukuosenų tendencijas. Meistrė Rima Berdnikovienė susirinkusiems svečiams pademonstravo, kaip greitai ir nesudėtingai sutvarkyti plaukus. Šukuosenas demonstravo Simona Starkutė ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė. Renginį vedė aktorė Skaistė Anusevičiūtė.

„Plaukai, kaip ir oda, reikalauja priežiūros: šveitimo, drėkinimo, maitinimo, todėl ypatingai svarbu mokėti atsirinkti priemones, reikalingas konkrečiai jūsų plaukams. Pavyzdžiui, šaltuoju sezonu reikia naudoti nenuplaunamą kondicionierių, nes net ir nedidelis jo kiekis apsaugo plaukus nuo šalčio ir temperatūros svyravimų“, – pasakojo „InHair“ parduotuvių vadovė Asta Milašiūtė.

Paprašyta atskleisti savo gražių plaukų paslaptį, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė teigė, jog, norėdama išvengti plaukų išsausėjimo, pirmiausia plaukų galus išplauna balzamu, ir tik tuomet plaukų šaknis plauna šampūnu. Simona Starkutė atsakė vengianti plaukus džiovinti džiovintuvu ir leidžia jiems išdžiūti natūraliai.

Simona Nainė / Organizatorių nuotr.

Renginio metu šukuosenų meistrė R. Berdnikovienė pasakojo, jog dabar itin madinga plaukus rišti į uodegą: aukštai ar žemai, tvarkingai ir glotniai ar netvarkingai. Taip pat madinga šukuoti plaukus atgal arba ant šono. Populiarios natūralios garbanos, bangos, netvarkingi pynimai, smulkios kasytės, lygūs glotnūs plaukai ir – atvirkščiai, sugofruoti plaukai. Svarbu – natūralumą pabrėžiančios šukuosenos.

Paklausta, kokias moterų šukuosena mėgsta vyrai, specialistė nedvejojo: „Be jokios abejonės, jiems patinka palaidi, švarūs plaukai. Nesvarbu, ar jie sugarbanoti, ar tiesūs. Jeigu vyras neįsivaizduoja, kaip prisiliesti prie plaukų, perbraukti per sruogas, prisiliesti prie galvos, jam tai atrodys neseksualiai.“

„Tobulų plaukų diena“ PPC „Ozas“ (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau