Žinomos viešnios atskleidė, kaip ruošiasi Kalėdoms: renginyje – ir Diana Dargienė su dukra Une

Garsenybės apsilankė kalėdiniame renginyje / Viktorijos Milės nuotr.
Garsenybės apsilankė kalėdiniame renginyje / Viktorijos Milės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-21 13:20
AA

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki didžiųjų žiemos švenčių sostinėje vykusiame renginyje, kuris skleidė kvapnią atmosferą ir nuotaiką, buvo kalbama apie tvaresnių Kalėdų kūrimą ir unikalių dovanų paieškas.

Prancūziško stiliaus renginyje buvo galima sutikti aktorę Justę Zinkevičiūtę, modelį ir drabužių kūrėją Simoną Starkutę, stilistus Viktoriją Šaulytę ir Joringį Šatą, dainininkę, vokalo ir pianino mokytoją Dianą Dargienę su dukra Une, sertifikuotą trenerę ir mitybos specialistę Agnę Juknienę ir kt. Gedimino prospekte įsikūrusiame salone vakaro svečiai galėjo apžiūrėti keturias šventines „L'Occitane en Provence“ kolekcijas ir susipažinti su advento kalendoriumi, rašoma pranešime spaudai.

Kalėdinio renginio akimirka / Viktorijos Milės nuotr.

Renginyje apsilankiusios žinomos moterys ne tik susipažino su kalėdinėmis naujienomis, bet ir dalinosi mintimis apie savo pačių puoselėjamus šventinius ritualus.

Kaip sakė renginyje apsilankiusi aktorė, knygų autorė Justė Zinkevičiūtė, tai šįmet buvo pirmasis jos kalėdinis vakarėlis.

„Nejučiomis jau ir pati pradėjau galvoti apie kalėdines dovanas, – sakė aktorė, renginyje susipažinusi su šventine kolekcija, kuri, pasak jos, šiemet tiesiog magiška. – Mano žiemos aromatas – švelnumas ir kvapni prabanga kasdienybėje, tad negalėjau patikėti, kad rožių kvapas yra toks prabangus, subtilus. Rožė man visada siejasi su žiema“. Justė pasidžiaugė, kad šįmet pristatytas ir tvarus Advento kalendoriaus variantas. Kaip sakė aktorė, kiekvienais metais jį galima susikurti tokį, kokio norisi ir taip prisidėti prie tvaresnio rytojaus.

Kalėdinio renginio akimirka / Viktorijos Milės nuotr.

Vokalo ir pianino mokytojai Dianai Dargienei ir jos dukrai Unei – tai taip pat buvo pirmasis kalėdinis vakarėlis šįmet.

„Kalėdos, tai šventė, kurios metu išreiškiamas dėkingumas ir meilė savo artimiesiems ir draugams. Neslėpsiu, šis renginys mus su Une įkvėpė pasipuošti eglutę ir savo namus. Taip pat jau įsigijau pirmąsias dovanas artimiesiems. Juk laikas bėga taip greitai ir norisi džiaugtis kuo ilgiau šiuo stebuklingu ir gražiu laikotarpiu“, – po renginio sakė D.Dargienė.

Pasak žinomos moters, gauti dovanas – be galo smagu, tačiau dovanoti kitam yra dar maloniau.

„Dovanos rinkimas, pakavimas ir pats dovanojimas yra magiškas procesas, į kurį mes įdedame ne tik daug pastangų, bet ir visą savo širdį su daug meilės. O kvapnios dovanos man labai patinka. Juk dažniausiai sau pagailiu, ir pagalvoju, kad tai nėra pirmo būtinumo pirkinys, nors ir labai norėtųsi, O kai netyčia gaunu, labai džiaugiuosi!“, – šypsodamasi sakė atlikėja.

Kaip pasakojo Diana, jos šeimoje advento kalendoriai – tiesiog privalomas atributas! Daugiau kaip prieš dvidešimt metų ji užsakinėdavo tokių kalendorių savo sūnui iš Vokietijos. O kai atsirado Lietuvoje, tapo viskas dar paprasčiau. Pašnekovė įsitikinusi, jog laukti magiškų švenčių su kalendoriumi daug smagiau: „Tas rytinis ritualas atidaryti dureles ir rasti kažką ypatingo ir smagaus…“

Diana Dargienė su dukra Une / Viktorijos Milės nuotr.

„Gera, kai jau Kalėdos po truputi užima vis didesnę dalį širdyje ir kasdienybėje. Renginyje kvapai ir naujienos pakvietė vis labiau įsitraukti į šventinį šurmulį“, – sakė stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė.

Kaip sakė Viktorija, ji mėgstanti dovanoti ir galvoti, kaip tą dovaną įpakuoti kiekvienam pagal jo asmenybę bei pakvėpinti kvapu, kuris tam žmogui tiktų. Ji neslepia, kad ją sudomino ir tvarusis Advento kalendorius.

„Tiesa, visuomet mūsų namuose yra kalendorius su kiekvienos dienos džiaugsmais ir akimirkomis, kurį kuriame patys drauge su vyru“, – paatviravo stilistė.

Kalėdinio renginio akimirka / Viktorijos Milės nuotr.

Sertifikuota trenerė ir mitybos specialistė Agnė Juknienė prisipažino, kad šis renginys ją įkvėpė savo namuose jau pradėti kurti kvapnią kalėdinę atmosferą, skleisti šventinį džiugesį, ir pradėti ieškoti dovanų artimiesiems bei bičiuliams.

„Ir pati pasipuošiau labiau šventiškai, kad pasijustų ta kalėdinė nuotaika ir vakarėlyje. O kadangi namie laukia trys vaikai, tai jau manęs jie yra klausę: kada puošim eglutę? Mes ją puošiame dažniausiai jau gruodžio 1-ąją, kad galėtume ilgiau pasidžiaugti. Tai suteikia daugiau jaukumo namams ir širdims“, – šypsodamasi sakė mitybos specialistė.

Agnė šio vakarėlio metu su bičiule kalbėjosi apie tai, kad iki švenčių liko tik geras mėnesiukas, ir tada ji supratusi, kad dovanų pirkimo maratono jau reikia nebeatidėlioti, nes vėliau dovanos būna supirktos spontaniškai, neapgalvotai.

„O aš mėgstu viską daryti iš širdies. Ypač moterims neretai dovanoju kvapnias dovanas, ypač, kuomet žinau, kad tas produktas geras, tarkim, jei pati tokį naudoju“, – sakė A.Juknienė.

Moteris ir pati mėgstą gauti tokių dovanų, tik kartą, prisipažino, buvo gavusi tokį kvapą, kuris ypač erzino ir negalėjo jo naudoti. Tačiau, anot Agnės, tai nieko tokio, visiems visko pasitaiko…

Trenerė sakė ypač laukianti gruodžio pirmosios, ne tik, kad galėtų puošti eglutę, bet ir atverti Advento kalendorių.

„Aš, kaip koks mažas vaikas, vis rytais bėgu lupti ir žiūrėti, kas ten tą dieną slepiasi“, – juokiasi Agnė, pasidžiaugusi tvaraus kalendoriaus idėja, kurį galima ne vienerius metus naudoti.

Kalėdinio renginio akimirkos (34 nuotr.)
+28