ZIP FM laidų vedėja Ieva Kakariekaitė taps mama: su treneriu Tadu Pociumi atskleidė vaikelio lytį

Ieva Kakariekaitė ir Tadas Pocius / Asmeninio archyvo nuotr.
Ieva Kakariekaitė ir Tadas Pocius / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-25 07:00
AA

ZIP FM radijo laidų vedėja ir programų direktorė Ieva Kakariekaitė su mylimuoju treneriu Tadu Pociumi laukia reikšmingų gyvenimo permainų. Pora pranešė apie šeimos pagausėjimą. Ir jau žino vaikelio lytį, kurią atskleidė portalui Žmonės.lt.

Portalui Žmonės.lt radijo laidų vedėja atskleidė, kad šis gyvenimo įvykis – labai lauktas.

„Galvoje – gražios mintys, gan greitai viskas atsitiko, labai džiugios naujienos, puikiai jaučiuosi. Bus geras vaikas, nes nejaučiu jokio diskomforto, kol kas – vienas malonumas“, – portalui Žmonės.lt sakė Ieva.

Šia žinia Ieva pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.

„Gimtadienio filosofija, gimusi paryčiais nesimiegant.

35-ieji gyvenimo metai buvo labai geri. Jausmas, lyg viskas pagaliau stojo į vėžes. Ilgai kelionė buvo linksma, bet visada buvo jausmas, kad arba ne ten važiuoju arba į bėgius nepataikau. Ir 35-ieji metai padėjo į juos atsistoti.

Pagaliau ant bilieto galima įžiūrėti galutinį tašką, pagaliau traukinys nedunksi, pagaliau kajutėje ne viena. Žinau, kad tie bėgiai – ne tiesūs, kad tai – linksmieji kalneliai, bet geriausia tai, kad jaučiuosi tvirtai prisisegusi, bėgiai sutepti, o šalia yra ranka, į kurią galėsiu įsikibti, kai bus baisu. Ateitis yra šviesi.

Ačiū, Tadai, kad atėjai į kajutę ir kad padarėme vietos dar vienam pakeleiviui“, – rašė Ieva Kakariekaitė.

Pirmiausiai pora žinią apie šeimos pagausėjimą norėjo pasilaikyti sau.

„Pagal visas tradicijas, kol įsitikinome, kad tikrai viskas gerai, niekam nesakėme. O sužinojome tą dieną, kai buvo „Eurovizijos“ finalas, gegužės 13-ą. Norėjome susigyventi su mintimi. Nors gal labiau tik man to reikėjo, nes Tadas jau turi atžalą, tai jam gal viskas aiškiau. O aš dėliojausi mintis ir po truputį ėmėme pranešti apie nėštumą artimiesiems“, – pasakojo I.Kakariekaitė ir juokaudama pridūrė, kad būtų simboliška ir smagu, jei vaikas mėgtų „Euroviziją“.

Ieva Kakariekaitė / ZIP FM nuotr.

Pora žino ir vaikelio lytį. „Ji paaiškėjo labai anksti, buvo akivaizdu, kad berniukas.“

Ieva atvira – kol kas sunku būsimam vaikeliui galvoti vardą. „Žinome, kad norime kažko labai lietuviško, gal net istoriško, su gilia prasme. Bet nieko konkretaus kol kas nenusprendėme“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo moteris.

Nėštumas jau spėjo atnešti į gyvenimą pokyčių. Visų pirma, kaip teigė Ieva, norisi daugiau miegoti.

„Būna, kad norisi miegoti visą parą. Nežinau, kaip kolegos nesuprato, kad kažkas čia pasikeitė, kai po kiekvieno rytinio eterio atsirado naujas kolegės ir direktorės įprotis pasnausti įrašų studijoje ant sėdmaišio. Laidą pradedu 6.30 val., tai neužmigti po laidos 10 valandą pasidarė tarsi neįmanoma.

Taip pat atsirado tam tikras maisto ribojimas dėl cukraus. O kadangi gyvenu su asmeniniu treneriu, sportuoti nesilioviau. Tik jis pasikeitė, tapo atsargesnis, pratimai subalansuoti pasiruošimui gimdyti, nes reikia stiprinti nugarą, sėdmenis, pilvo presą, kad išvengčiau visokių nemalonių pojūčių. Sporto padaugėjo, mityba susitvarkė, o laisvalaikis – daugiau miegas, vasarą ilgiausias vakarėlis buvo iki vidurnakčio“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Ieva.

I.Kakariekaitės darbas eteryje, kaip atskleidė, pasibaigs gan greitai: „6.30 val. pradėti darbą yra tikrai sunku. O šiaip dirbsiu iki spalio vidurio, viską darau pagal tvarką, kaip pasakė poliklinikoje.“