Žurnalas „Didysis 2018-ųjų horoskopas“ jau primena – Naujieji ne už kalnų!

Žurnalo viršelis / Redakcijos archyv.
Žurnalo viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-10-04 12:19
AA

Nors, rodos, dar tik ruduo prasidėjo, vis dėlto metai jau baigia apsukti savąjį ratą. Kad ramiai ir tinkamai galėtumėte pasiruošti Naujiesiems Žemės Šuns metams, jau dabar prekybos vietose ieškokite naujojo horoskopų žurnalo numerio ir pasidomėkite, kas jūsų laukia ateinančiaisiais.

Numeryje rasite išsamią Vaidos Budginaitės ir Audronės Žvaigždikos 2018-ųjų metų prognozę. Sužinosite, kokios reikšmingos datos ir astrologiniai įvykiai jūsų laukia Žemės Šuns metais. Be to, kiekvieno Zodiako ženklo atstovo smalsumą patenkins visų metų mėnesių ir skirtingų gyvenimo sričių apžvalga.

Vaiva Budraitytė teigia, kad gebėjimas pritraukti pinigus labai priklauso nuo Zodiako ženklo. Tad skaitydami apie tai išsamų straipsnį su astrologės komentarais ir patarimais sužinosite, ar jūs esate tarp tų laimingųjų.

Kartais sėkmės ir pastangų, rodos, neužtenka, kad viskas vyktų sklandžiai. Tad į pagalbą ateina talismanai. Tik labai svarbu žinoti, kas tinka būtent jums. Jei nežinote, kas jums teikia paramą ir apsaugą, pasikliaukite astrologija. Žurnale rasite kiekvieno ženklo atstovui nurodytus geriausius talismanus.

„Didysis 2018-ųjų horoskopas“ tebūnie Jūsų patarėju, kuriame rasite ne tik astrologinių įžvalgų, bet ir sukrečiančių bei pamokančių dvasiniu keliu žingsniuojančių žmonių gyvenimo istorijų ir patarimų, interviu su tais, kurie atsakymų ieško ne išorėje, o viduje. O skeptikams pasakysime: „Tai, kas svarbiausia, akimis paprastai nematoma!“

Linkime prasmingo laiko su naujuoju žurnalo numeriu!

TAIP PAT SKAITYKITE: Dalykai, kuriuos turi suprasti ir pripažinti kiekviena moteris

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!