Žvaigždžių vasara: E.Vitulskienė mokėsi groti būgnais, N.Bunkė marinavo agurkus

Natalija Bunkė, Rimvydas Širvinskas-Makalius, Erika Vitulskienė / Stopkadro nuotr.
Natalija Bunkė, Rimvydas Širvinskas-Makalius, Erika Vitulskienė / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-12 14:28
AA

„Ši mano vasara buvo viena fantastiškiausių. Matot, kaip mano lūpos šypsosi? Negaliu nesišypsoti, nes viskas taip užverda. Buvo vau vasara, aš ją vadinu tiesiog jaunystės, paauglystės vasara. Uždariau parduotuvę, atsidariau ofisiuką, ir pamačiau, kad turiu begalę laisvės. Sugalvojau ja pasinaudoti, ir, kaip sakoma, pasileidau plaukus... Daug keliavau, leidau laiką su draugėmis, daug pramogų sau...“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo verslininkė Erika Vitulskienė.

Tuo metu 39-erių dainininkė Natalija Bunkė pasitiko savo namų virtuvėje, kurioje marinavo agurkus ir pomidorus žiemai – kiek neįprastas vaizdas vasarą, kuri dainininkams yra pats darbymetis. Prieš metus duodama interviu Palangoje, Natalija atviravo apie įtemptą savo vasarą ir rekordinį koncertų kiekį – apie pusšimtį vos per du mėnesius. „Šie metai buvo visiškai kitokie. Daugiau laiko skyriau sau ir savo šeimai“, – pasakojo N.Bunkė.

Erika Vitulskienė / Stopkadro nuotr.

Natalija nerinko žodžių paklausta, ką atsakytų tiems, anot kurių ji pervargo ir išsisėmė, todėl šią vasarą daugiau laiko ir dėmesio skyrė ne kaip įprasta koncertams, o nuosavai parduotuvei ir šeimai. „Kalbėkit jūs ką norit, ne jums matuotis mano batus, o mano batai spaustų bet kam, net stipriausiam vyrui spaustų mano batai, tad nepatariu matuotis mano kurpaites, tos mano blizgančias kurpaitės – tik man“, – sakė N.Bunkė.

Natalija Bunkė / Stopkadro nuotr.

Tuo metu 31-erių verslininkas Rimvydas Širvinskas-Makalius papasakojo apie įspūdingiausias keliones, kuriose buvo šiais metais, bei prisipažino, kad kelionėse visada taupo maistui.

„Aš tikrai negailiu pinigų patogiam skrydžiui savo atostogų metu, ir tikrai negailiu pinigų apgyvendinimui, tačiau viskam kitam kažkodėl man pinigų pasidaro gaila. Dažniausiai valgau ne prabangiuose restoranuose, o tačiau paprastose gatvės užeigėlėse už kelis eurus, kurias pasirenku pagal vietinių rekomendacijas“.

Rimvydas Širvinskas-Makalius / Stopkadro nuotr.

„Rekordinė“ – vienu žodžiu prabėgusią vasarą apibūdino Rimvydas. Pasak jo, per pastaruosius dešimt metų, ypač po dvejus metus trukusio karantino neįprastai daug keliavo ne tik jis pats, bet ir lietuviai. Tarp Rimvydo klientų buvo ir tokių, kurie vos kelių savaičių atostogoms nepagailėjo ir kelių dešimčių tūkstančių eurų.

Kiek kainuoja prabanga, ir ką už tai galite gauti? Kodėl savo parduotuvę uždariusi Erika Vitulskienė ėmė mokytis groti būgnais? Ar kalbos, kad Natalija Bunkė ketina pirkti dvarą yra tiesa? Ką svajojantiems apie atostogas jau dabar padaryti pataria kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius? Jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK.