10-ųjų vestuvių metinių proga N.Pareigytei vyras surengė staigmeną – slapta išvežė į kitą šalį

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Rimvydas Rukaitis / Asmeninio archyvo nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Rimvydas Rukaitis / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-21 14:28
AA

Dainininkė, renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir jos vyras verslininkas Rimvydas Rukaitis švenčia 10 metų santuokoje. Ta proga moteris buvo itin maloniai nustebinta – sutuoktinis ją slaptai išsivežė trumpam poilsiui svetur.

Savo alavines vestuves Nijolė Pareigytė-Rukaitienė paminėjo Italijoje. Tai – vyro Rimvydo staigmena.

Grįžusi iš kelionės, moteris santuokos metinių proga paviešino jautrius žodžius, skirtus sutuoktiniui. Įrašu ji sutiko pasidalinti ir su Žmonės.lt portalu.

„Mums paprasta skaičiuoti mūsų vestuvių metines – kiek Patricijai metų, tiek mūsų santuokai. 2022-10-16 – 10 metų kaip vedę, 12 metų kaip KARTU.

Buvau nepaprastai nustebinta – slapta išvežta į kitą šalį, prabangiai apgyvendinta, gardžiai pamaitinta ir maloniai nustebinta.

Ačiū, Rimvydai, už tokią neprastą staigmeną, už trumpą pabėgimą. Ačiū, kad esi kartu“, – rašė N.Pareigytė-Rukaitienė.

Moteris savo instagrame taip pat parodė viešbutį, kuriame Italijoje buvo apsistojusi.

Anksčiau portalui Žmonės.lt Nijolė pasakojo, kad tokios sukakties sulaukti su mylimu vyru – labai geras jausmas. Pasak pašnekovės, pora turi ir į ką lygiuotis.

„Mes kartu jau dvylika metų, santuokoje dešimt metų. Jausmas labai geras. O mano tėveliai po trejų metų būtų šventę santuokos penkiasdešimtmetį – yra į ką lygiuotis, turėjome gražų pavyzdį, ko galima siekti. Smagu, kad esame kartu.

Atrodo, kad dešimtmetis palyginti nedaug, bet pažiūrėjus, kiek aplink yra įvykę skyrybų, kažkaip ir dešimt metų pasidaro ilgas laiko tarpas“, – svarstė N.Pareigytė-Rukaitienė.

Pirmieji Nijolės ir Rimvydo santuokos metai, pasak jos, nebuvo lengvi – teko vienu metu įprasti tiek prie sutuoktinių, tiek prie tėvų statuso ir su juo ateinančios atsakomybės.

„Buvo sunku, nes lapkritį Patricijai bus dešimt metų – gimė po mėnesio nuo vestuvių. Tapę tėvais gavome dar vieną atsakomybę, buvo viskas nauja. Bet po truputį įsivažiavome. Po pusmečio ir į darbus grįžau, kaip aš sakau, pabėgau į darbą kaip į šventę. Patricija nėra turėjusi auklės – visą laiką arba mes buvome su ja, arba padėdavo tiek mano, tiek Rimvydo tėvai“, – pasakojo Nijolė.

Atlikėja džiaugėsi – per dešimtmetį santuokoje porai pavyko „apsišlifuoti“ – dabar į kylančius nesutarimus šeima žiūri visai kitaip, nei santuokos pradžioje.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su vyru Rimvydu Rukaičiu / Asmeninio albumo nuotr.

„Kiekvienas turi savo receptą. Mano vyras visada su manimi kalba, pasisodina ir sako – kalbėkimės. O aš kaip degtukas – nieko nenoriu supykusi, bet greitai ir užgęstu. Tie barniai iš pradžių buvo ir skaudūs, ir dažni, ilgalaikiai. Išgyvenome daug etapų, buvo ir skaudžių, ir smagių, bet su kiekvienais metais darosi vis lengviau – reaguojame į viską atlaidžiau ir nebėra pykčių.

Vienas kitą labai gerai pažįstame – jei kitam ne nuotaika, išvis nelendame vienas kitam į akis. Gyvename dviejų aukštų namuke, galime pasiskirstyti, kas nori į viršų, kas – į apačią. Mes abu dirbame toje pačioje srityje – su renginiais, tad išvengiame situacijų, kai savaitgalį sėdi vienas kuris namuose ir bumba, kad nėra kito“, – šypsojosi Nijolė.

Nijolės Pareigytės ir Rimvydo Rukaičio vestuvės Kaune (28 nuotr.)
+22