20 kilogramų atsikratęs D.Laukys – apie maistą, kuriam sunku atsispirti: „Niekur nėra skaniau“

Dovydas Laukys / Luko Griciaus nuotr.
Dovydas Laukys / Luko Griciaus nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-04 13:35
AA

Modelis bei didžėja Simona Burbaitė ir turinio kūrėjas Dovydas Laukys kartu su kitomis Lietuvos pramogų pasaulio garsenybėmis ne taip seniai grįžo iš viso gyvenimo nuotykio – kelionės į Argentiną. Kūną ir mintis užvaldantis tango, kaitri Buenos Airių saulė ir nepamirštami skoniai jų mintyse gyvi iki šiol, rašoma pranešime spaudai.

Dabar jų laukė kitoks iššūkis – įveikti linksmus, tačiau ne visada lengvai perkandamus TV3 žaidimo „galvOK“ klausimus.

Simona ir Dovydas – naujojo šokių projekto „Tangomanai“ dalyviai. Ir nors šokių ir nuotykių projektą žiūrovai išvys tik kovo 12-ąją, kalbos apie laukiamiausią pavasario įvykį netilo ir šiame žaidime.

Laidos vedėjui Andriui Žiurauskui pasiteiravus, kiek repeticijų per dieną turėjo šokių projekto dalyviai, S.Burbaitė neslėpė – krūvis išties buvo milžiniškas. „Repeticijų būdavo daug, o tiksliau – viena ilga, trunkanti apie 12-13 valandų“, – daug ištvermės reikalaujančius iššūkius atskleidė ji.

Simona Burbaitė ir Marijonas Mikutavičius / TV3 nuotr.
Dovydas Laukys / TV3 nuotr.

O štai Dovydui Argentina didžiulį įspūdį paliko ne tik dėl tango, bet ir dėl… maisto! Neseniai 20 kilogramų atsikratęs vyras pasakojo: „Žinojau, kur važiuoju, ir ten galėjau valgyti, bet iki to laiko kilogramus reikėjo numesti (juokiasi). Galiu pasakyti atvirai – niekur nėra skanesnio maisto, negu Argentinoje. Kepsniai ten – patys skaniausi.“

Net ir pradėjus žaidimą, komandos nuo tango nenutolo – Simona neslėpė besitikinti nors kartą sulaukti klausimo būtent apie šį šokį.

Kaip įprastai, žaidimo žiūrovai išgirdo ir ne vieną linksmą istoriją. Štai Mantas Katleris atskleidė, kada paskutinį kartą važiavo viešuoju transportu – visus nustebino faktas, kad jis netgi atsimena datą.

„2013 metais. Žinau tai tiksliai, nes gavau baudą ir daugiau nebevažiavau. Tą kartą važiavau į treniruotę be bilietėlio, nes buvo tik dvi stotelės…“ – pasakojo M.Katleris.

O štai klausimų temą „Savivaldos rinkimai“ pamatęs M.Mikutavičius atskleidė, kiek kartų buvo kviestas į įvairiausių partijų sąrašus. „Kartą man netgi pasakė, kad padarys iš manęs europarlamentarą!“ – juokavo M.Mikutavičius.

Mantas Katleris ir Dovydas Laukys / TV3 nuotr.

Laidoje paaiškėjo ir kita naujiena. Ištikimiausi žaidimo fanai jau seniai žinojo, kad kapitonas M.Katleris yra neabejingas kosmoso temai – būtent su tuo susieti klausimai jam visuomet būdavo patys įdomiausi. Tačiau pastaruoju metu Mantas nuo to nutolo…

„Paskutiniu metu Mantas yra pasiskelbęs, kad kosmosas jam – antroji tema. Dabar jo arkliukas yra viduramžiai“, – sakė A.Žiurauskas.

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3.

Fotogalerijos:

Dovydas Laukys projekte „Tangomanai“ Argentinoje (32 nuotr.)
+26
Simonos Burbaitės viešnagė Argentinoje (20 nuotr.)
+14