3 miesto deriniai spalvingai vasarai

Viktorija Šaulytė / Natalios Koinovos nuotr.
Viktorija Šaulytė / Natalios Koinovos nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-07-21 12:35
AA

Nors ne už kalnų rugpjūtis, daugelis Lietuvoje dėl vėsaus pastarųjų mėnesių oro nespėjo pajusti tikros vasaros. Kad ir kaip būtų galia, oro neužsakysi, tačiau nuotaiką pasikelti galima pagyvinus savo įvaizdį. Kaip tą padaryti, patarė stilistė Viktorija Šaulytė, pristačiusi tris ryškius miesto merginai skirtus aprangos derinius.

Kiap apibūdintumėte tuos tris derinius?

Vasara mūsų šalyje ne tokia, kokios daugelis tikėjosi, todėl rekomenduoju žaisti su spalvomis ir raštais, kad ją prisišauktume. Šie deriniai būtent tokie. Kiekvienas jų skirtas dėvėti mieste ir yra universalus, nes atrodo vis kitaip, pritaikius skirtingas detales, papuošalus, avalynę.

Pavyzdžiui, pirmasis derinys puikiai tiks ir darbe, ir jaukiam pasibuvimui su draugėmis vakare, prieš tai pasikeičiant batelius ar priderinant papildomą aksesuarą. Antrasis įvaizdis – drąsesnis, labiau išsiskiriantis, tačiau prie jo taip pat dera tiek sportiniai bateliai, tiek aukštakulniai. Trečiajame dominuoja oda, aptemtos kelnės, todėl atrodo seksualiausiai, bet kartu ir elegantiškai.

Viktorija Šaulytė / Natalios Koinovos nuotr.

Yra teigiančių, kad šią vasarą dominuoja sidabrinė spalva. Ar ją taip pat išskirtumėte kaip madingiausią?

Sidabrinė – viena iš tų spalvų, kuri visą laiką išlieka populiari. Galbūt kartais ji aprangoje būna kaip akcentas, detalė, užbaigianti įvaizdį, o kartais – kaip pagrindinė įvaizdžio dalis. Sidabrinę pati atradau turbūt prieš metus. Jos vis daugiau mano aprangoje: nuo sidabrinių kojinių iki sidabrinio odinio švarkelio, sijono ar basučių.

Sidabrinę nesunku derinti prie kitų spalvų. Ji puikiai tinka su klasikinėmis juoda ir balta. Jei sidabrinės yra detalės, jos tiks tiek prie tamsiai mėlynos, tiek prie raudonos.

Viktorija Šaulytė / Natalios Koinovos nuotr.

Ką reikėtų suspėti įsigyti, norinčioms pajusti vasarą?

Ką nors spalvoto, ryškaus. Taip pat išbandyti įvarius raštus, gėlėtus, dryžuotus audinius arba ieškoti detalių. Jei labiausiai vis tiek patinka juoda ir balta, tuomet rekomenduoju priderinti ryškesnius akcentus – akinius nuo saulės, skrybėles ar skareles, kurias dabar madinga rištis tiek ant kaklo, tiek ant galvos. Ir, žinoma, šią vasarą karaliauja džinsas – švarkeliai, sijonai ir pan.