35-ąjį gimtadienį Evelina Sašenko švęs kitaip: anksčiau tokio sprendimo nebūtų priėmusi

Evelina Sašenko su šeima / „Monika Žilinska Photography“ nuotr./
Evelina Sašenko su šeima / „Monika Žilinska Photography“ nuotr./
Šaltinis: 15min
2022-07-26 11:00
AA

Liepos 26-ąją Evelinos Sašenko namuose – džiaugsmas, nes tądien yra jos gimtadienis. Šiemet jai 35-eri. Atlikėjos veide – šypsena, nes šis etapas yra labai malonus, kadangi pavyksta viską suderinti – tiek sūnaus Teodoro auginimą, tiek muzikinę veiklą.

Pradėdama pokalbį su 15min Evelina Sašenko juokaudama teigė, jog šiuo metu visiškai nesureikšmina savo metų skaičiaus. Anot atlikėjos, jis kinta ir tiek, o svarbiausias dalykas yra pačios ir artimiausių žmonių savijauta.

„Jeigu tu manęs prieš penkerius metus būtum paklaususi, kaip jautiesi būdama 35-erių, sakyčiau, o Dieve, kaip baisu. Bet su metais suprantu, kad skaičius nieko nereiškia, jis tik keičiasi.

Svarbiausia, kaip jaučiuosi. O aš jaučiuosi gerai, kupina energijos ir geros nuotaikos. Viskas puikiai sekasi, kas suplanuota, vyksta ir guldosi. Smagu. Svarbiausia, kad šeima būtų sveika, o visa kita – nesvarbu“, – kalbėjo E.Sašenko.

Evelina Sašenko su šeima / „Monika Žilinska Photography“ nuotr.

Gimtadienis Evelinai yra tik proga susitikti su draugais, šeimos nariais. Šiemet ji turėjo pasiūlymą šią dieną dainuoti, bet atsisakė, nors anksčiau, kaip tikino, niekad nebūtų taip pasielgusi. Tokį sprendimą priimti paskatino požiūrio į svarbiausius gyvenime dalykus pakeitimas ir prioritetų perdėliojimas.

„Niekada nieko neatsisakydavau, jokio koncerto. Visada jie būdavo svarbesni už atostogas. Bet šiemet pasakiau – ne, noriu būti su šeima“, – sakė atlikėja.

Jos šventė bus jauki ir rami. Su artimiausiais žmonėmis plaukios laiveliu, mėgausis draugija, o vakare visi persikels į sodybą.

Evelina Sašenko / Nelės Chomičiūtės nuotr.

Dovanos, pašnekovė šypsosi, yra komplikuotas dalykas. Evelinos vis klausia, ko ji norėtų, tačiau ši negali pasakyti.

„Dabar esame tokiame amžiuje, kad tai, ko nori, gali nueiti ir nusipirkti. Didesnių dovanų, pavyzdžiui, namų, niekas nepadovanos, – juokėsi ji, – Svarbiausia, kad visi sueina ir pabūna kartu. Čia man yra didžiausia dovana – laikas kartu. O visos tos smulkmenos nėra svarbios.“

Vis dėlto Evelina pastebėjo, kad dvi seserys, Aneta ir Monika, moka ją nustebinti dovanomis. Retkarčiais ji prasitaria negalvodama, kad to ar ano labai reiktų, o seserys ima ir įsimena.

„Atsimenu, buvau pasakiusi, kad man reikia roboto namuose. Ir štai – gaunu jį dovanų. Tuo metu net buvau pamiršusi, kad apie tai kalbėjau. Šiemet turbūt irgi kažką esu pasakiusi, tai, tikriausiai, vėl gausiu“, – kalbėdama su 15min juokėsi E.Sašenko.

Įsimintiniausia gimtadienio šventė Evelinai buvo 30-oji sukaktis. Tada ji įsitikino, jog kai kurių dalykų negali suplanuoti, o ypač – oro. Atlikėja visą dieną ruošėsi švęsti lauke, tačiau vakare svečius pasitiko lietus ir teko bėgti su visais indais ir įrankiais vidun.

„Mano gimtadieniai būdavo maždaug vienodi. Šiaip esu iš žmonių, kurie švenčia ir mėgsta švęsti, tad visada draugai suvažiuoja pas mus, būna didelė kompanija. Dar vasara – tai ypatingai visi nori susitikti, nes ir sodas, ir šašlykai, visiems gera pabėgti nuo miesto.

Tokio vieno neišskirčiau, bet gal trisdešimtmetis buvo įdomesnis, nes tiek ruošiausi, o galiausiai pradėjo lyti ir visas pasiruošimas švęsti lauke nuėjo perniek. Nešiojome lėkštes, bėgiojome, buvo juokinga. Ruošėmės visą dieną, o viskas pasikeitė per dešimt minučių. Juokinga ir graudu“, – prisiminė Evelina.

Šie metai Evelinai buvo neabejotinai puikūs. „Auga mažiukas, liepos 23-iąją šventėme sūnelio pirmąjį gimtadienį, esu pilna apmąstymų apie tai, kaip greitai bėga laikas ir kaip reikia džiaugtis kiekviena diena ir vieniems kitus saugoti“, – 15min pasakojo dainininkė.

Evelina Sašenko / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Daugiausiai laimės jai šiuo metu teikia sūnus ir tai, kad gali daryti, kas pačiai patinka – dainuoti. Tiesa, kaip daugelis moterų, taip ir Evelina, galvojo, jog vaiko gimimas apvers gyvenimą aukštyn kojomis ir staiga nebeliks laiko nei sau, nei laisvalaikiui, nei darbui. Vis dėlto, laiko užtenka viskam, o sūnus atneša tik džiaugsmą ir dar įvairiau nuspalvina kasdienybę.

„Iki sūnelio visad galvodavau, kad viskas, atsiras vaikas, reikės kažką aukoti – dainavimą ar buvimą su šeima – bet viskas yra įmanoma. Visokios abejonės buvo tik išmislai – džiaugiuosi, kad galiu dainuoti ir auginti savo mažylį.

Labai daug visko buvau prisigalvojusi, kad karjerai – šakės. O iš tikrųjų niekas nepasikeitė. Tiesiog atsirado dar vienas žmogutis, kuriuo reikia rūpintis, apie jį pagalvoti ir susikrauti daugiau daiktų.

Ir reikia labai greitai suktis. Šiaip esu labai greita, bet dabar viską darau dvigubai, o gal ir trigubai didesniu tempu. Tai yra toks malonumas, kad visi tie pašaliniai dalykai nublanksta prieš šį džiaugsmą“, – 15min atviravo E.Sašenko.

Didesnių planų į ateitį ji teigia neturinti. Šiuo metu atlikėjai daug smagiau gyventi spontaniškai ir imti iš gyvenimo tai, ką jis siūlo.

„Yra koncertų, jie jau planuojami rudeniui ir žiemai. Kad tik pandemija mūsų neužgriūtų.

Kalbant apie atostogas. Turime nusipirkę gražų žemės plotelį, prie ežero, kur galime atostogauti, kada tik širdis geidžia, tai ir nesinori bėgti iš Lietuvos. Kad tik oras geras būtų.

Anksčiau tiek planuodavau, viskas būdavo aišku, o dabar, su mažyliu, nieko neplanuoju. Aišku, planai padeda gyventi, tada viskas įvyksta kultūringai ir tvarkingai. Bet smagiau gyventi spontaniškai, nestatant savęs į jokius rėmus“, – pokalbį su 15min baigė Evelina Sašenko.

Evelina Sašenko su šeima įsiamžino tarp gėlių (13 nuotr.)
+7