5 idėjos pikantiškiems pusryčiams

Sumuštiniai / Vida Press nuotr.
Sumuštiniai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-04-02 09:40
AA

Visus šiuos receptus sieja du dalykai: kiaušinis ir/arba avokadas ir pusryčiai. Jeigu norite pradėti dieną sveikai, sočiai ir gardžiai, išmėginkite šias pusryčių idėjas. Kiaušiniai gausūs baltymų, o avokadai – gerųjų riebalų.

„Sukrėstas“ omletas avokade

Pakepkite kiaušinį su šlakeliu pieno, kepdami maišykite mentele, kad omletas būtų „sukrėstas“. Išilgai perpjaukite avokadą ir išimkite kauliuką. Kauliuko vietoje gausiai įdėkite omleto. Pabarstykite mėgstamais prieskoniais.

Kiaušinienė avokade / Vida Press nuotr.

Skrebučiai su gvakamole

Supjaustykite prancūzišką batoną ir šiek tiek pakepinkite orkaitėje. Sutrinkite avokadą su skiltele česnako, gausiai apšlakstykite citrinos sultimis. Tepkite skrebučius paruošta gvakamole. Pagardinkite mėgstamomis žolelėmis.

Skrebučiai su gvakamole / Vida Press nuotr.

Kiaušinių ir svogūnų laiškų salotos

Išvirkite pora kiaušinių, supjaustykite riekelėmis ir gausiai apibarstykite smulkintais šviežiais svogūnų laiškais ir krapais. Sveikiau būtų valgyti be majonezo, bet jei labai norisi – krestelkite šaukštą.

Kiaušinių salotos / Vida Press nuotr.

Sumuštiniai su kiaušiniene

Sutrinkite šakute avokadą, aptepkite gauta mase forminės duonos riekę. Iškepkite kiaušinį ir uždėkite jį ant sumuštinio. Pabarstykite pipirais ir druska. Galite patiekti su patroškintais arba žaliais špinatais. Jie puikiai derės su bevalgant išsiliejusiu tryniu.

Sumuštiniai / Vida Press nuotr.

Sumuštiniai su kiaušiniu ir avokadu

Supjaustykite minkštai virtą kiaušinį ir avokadą. Gausiai apibarstykite džiovintomis žolelėmis, pipirais, paprikos milteliais ir sumaišykite su sauja kedrinių pinijų. Gautas salotas uždėkite ant rupios duonos riekės.

Sumuštiniai / Vida Press nuotr.