5 žvaigždučių Kalėdos: viešbutis „Kempinski“ siūlo pasinerti į nepamirštamas akimirkas

Šventinis sezonas „Kempinski“ viešbutyje / „Grand Hotel Kempinski Vilnius“, Martyno Stankaičio ir AA Studio Photography nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Vilniaus centre įsikūręs viešbutis „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ sužibo magiškomis spalvomis – šventiškai nusiteikusius vilniečius ir miesto svečius apsilankyti vilioja ne tik lapkričio pabaigoje įžiebta elegantiška Kalėdų eglutė, tačiau ir viešbučio vestibiulyje gyvai atliekama magiška fortepijono muzika. Taip pat viešbutis pristatė ir specialius šventinio sezono pasiūlymus, leisiančius bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės.

Ir nors švenčių metu labiausiai trokštame pasinerti į ramybės oazę, kartais užmirštame šį norą ir tradiciškai lekiame į parduotuvę, kur perkame įvairius produktus kalnui patiekalų. Bėgdami iš vienos vietos į kitą pamirštame apie išsvajotąjį poilsį. Vis dėlto yra vietų, kurios pasiryžusios ne tik parengti Kalėdų stalą, bet ir kiekvieną žmogų įtraukti į smagią šventinę programą. Tuo šiais metais pasirūpino ir „Kempinski“ viešbučio komanda.

Jaukus pasisėdėjimas prie eglutės ir šventinis vakarėlis

Ar prisimenate pasakas, kuriose už didžiulių durų buvo slepiamos įvairiausios paslaptys? Panašus jausmas apima įžengiant ir pro viešbučio duris – į akis iškart krinta išskirtinio grožio žaliaskarė ir šalia jos esančios dekoracijos, kurias vestibiuliui kūrė garsusis floristas Mantas Petruškevičius.

Šioje poilsio erdvėje galite ne tik pasigrožėti viena iš gražiausių kalėdinių eglučių mieste bei šalia jos nusifotografuoti, bet ir pasiklausyti gyvos fortepijono muzikos, kurią atlieka Ieva Dudaitė ir Adomas Gražinis. Muzikos garsais nemokamai galite mėgautis kiekvieną popietę nuo 14 iki 17 valandos.

Šventinis sezonas „Kempinski“ viešbutyje / AA Studio Photography nuotr.

Be to, norint ne tik grožėtis išskirtiniais vaizdais, galima pasimėgauti karštais gėrimais ir užsisakyti šventinę popietės arbatos ceremoniją su šventiniais desertais – „Festive Afternoon Tea“. Ši ceremonija viešbutyje jau tapo tradicija, nes ne vienerius metus suburia draugus, kolegas ir šeimos narius jaukiam susitikimui.

Mėgaujantis maistu ir gėrimais – pasakiškas vaizdas į Vilniaus eglutę

Sėdėdami viešbučio vestibiulyje nenusivilsite ir matomais vaizdais – juk priešais stovi ne vieną kartą gražiausia Europos egle tituluota Vilniaus žaliaskarė ir šalia jos esantis Kalėdų miestelis. O norėdami viešnagę paįvairinti, galite užsukti į viešbučio barą „Dukes Gastrobar“, kuriame svečiai galės paragauti tik šiuo kalėdiniu laikotarpiu ruošiamų šventinių gėrimų. Beje, kalėdinė atmosfera alsuoja ir restorane „Telegrafas“, kurio viduryje ne tik jaukumu alsuojantis židinys, bet ir pro langus matoma šventiška Katedros aikštė.

Viešbutis siūlo suorganizuoti ir įmonės kalėdinį pobūvį ar vakarėlį viešbučio konferencijų salėse, kuriose šventinę nuotaiką kurs viešbučio Kalėdų eglutė, M.Petruškevičiaus kurtos dekoracijos bei šventinis meniu.

Šventinis sezonas „Kempinski“ viešbutyje / AA Studio Photography nuotr.

Šventinės nuotaikos nedings ir šv. Kalėdų rytą! Stebuklingos dienos metu viešbutis siūlo nevargti prie virtuvės puodų, o rezervuoti šventinius vėlyvuosius pusryčius restorane „Telegrafas“, kur kiekvienas svečias bus sutiktas su prabangiais vėlyvaisiais Kalėdų pusryčiais.

Ragausite visų laikų mėgstamiausius pusryčių valgius, gardžius karštus patiekalus, prabangius ikrus, desertus, saldumynus bei norimus gėrimus. O norintys ryte sulaukti Kalėdų Senelio, galės išsinuomoti Kalėdų eglutę savo kambaryje. Tad panašu, kad viešbutis žada nepamirštamas akimirkas!

Švenčių sutikimas – „Kempinski“ viešbutyje:

Šventinis sezonas „Kempinski“ viešbutyje (22 nuotr.)
+16

Išskirtinis Naujųjų metų sutikimas

Pasibaigus Kalėdoms nepaleiskite geros nuotaikos, nes praėjus kelioms dienoms lauks kita smagi šventė – Naujieji metai. Į 2023-uosius kviečiama žengti viešbučio restorane „Telegrafas“, kuriame girdėsis ne tik nuoširdžiausias juokas, ilgamečiai tikslai, prisiminimų istorijos, bet ir nuostabos, nes garsusis šefas pristatys išskirtinį degustacinį meniu.

Šventinis patiekalai „Kempinski“ viešbutyje / „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ nuotr.

Svarbu paminėti, kad ši Naujųjų metų degustacinė vakarienė su Eglės Jurgaitytės pasirodymu ir specialiai sukurtu meniu prasideda nuo 400 eurų asmeniui, tad norintys turėtų suskubti – liko vos kelios laisvos vietos.

Ragaudami skaniausius patiekalus su artimaisiais pasitiksite Naujus metus ir dar ilgai nepamiršite įspūdžių pilno vakaro. Senamiesčio grožis, išsipustę svečiai, gardus maistas – ko daugiau gali reikėti?

Džiaugiasi – vis daugiau lietuvių šventes sutinka viešbutyje

Jau ne pirmus metus viešbutyje šventinį laikotarpį ruošiantys darbuotojai pastebi, kad vis daugiau lietuvių nori šventes sutikti ne namuose, o rezervuoja staliuką vėlyviesiems Kalėdų pusryčiams, kurių metu dažniausiai ateina su visa gausia šeima. Taip pat labai greitai „išluojami“ ir viešbučio kambariai, tad šventiniu laikotarpiu viešbutis beveik pilnai užimtas.

Šventinis sezonas „Kempinski“ viešbutyje / Augustės Rūkaitės nuotr.

Pasibaigus šventiniam laikotarpiui ir nespėjus pasinaudoti vienu iš šventinių pasiūlymų, nenusivilkite, nes ir po Naujųjų viešbutis kaip įprastai siūlys ir kitas smagias veiklas – SPA procedūras, individualias degustacines vakarienes ir įvairius dovanų kuponus.

Visgi reikėtų suskubti dėl vieno – apsilankyti restorane „Telegrafas“. Senųjų patiekalų jau po Naujųjų metų nebeliks, bus pristatytas naujas restorano meniu, tad šį gruodžio mėnesį dar galite pasinaudoti proga ir paragauti pamėgtų patiekalų.

Skaitykite daugiau