7 magiškos pinigų savybės

Pinigai / Vida Press nuotr.
Pinigai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-21 19:30
AA

Kas gi nenori būti turtingas? Tačiau prie vienų pinigai, rodos, lipte limpa, o kiti vis negali sudurti galo su galu. Nuo seno apie pinigus sklando įvairių prietarų. Galima jais tikėti, galima pasijuokti. Tačiau liaudies išmintis dažnai neklysta, tad kodėl gi nepasidomėti, kas padėtų būti turtingam. Štai 7 magiškos pinigų galios.

Liaudies išmintis byloja, kad priimti pinigus reikia su džiaugsmu, o atiduoti be apgailestavimo.

1. Kuo daugiau duodi, tuo daugiau gauni. Visi yra girdėję šį posakį, tačiau ne visi supranta jo tikrąją prasmę. Liaudies išmintis byloja, kad priimti pinigus reikia su džiaugsmu, o atiduoti be apgailestavimo. Taigi akivaizdu, kad ši taisyklė tiesiogiai susijusi su labdaringa veikla. Bet kaip aukoti kitiems, jei pats galo su galu nesuduri? Visiems pasitaiko gauti neplanuotų pinigų – dovanotų, rastų, o kartais pasimiršta ir sutaupytieji. Magišką veiksmą atliksite bent dalį tokių pinigų paaukodami sunkiau gyvenantiems, padovanodami labiau jų stokojantiems ar padarydami kitą gerą darbą.

ТAIP PAT SKAITYKITE: Nelygiaverčiai partneriai – gyvenimas įmanomas!

2. Pinigas pinigą traukia. Mamos dar nuo vaikystės moko vaikus, kad skaičiuoti reikia ne tik eurus, bet ir centus, nes centas prie cento – štai ir euras. Dar senovės graikai tikino, kad pinigai pritraukia pinigus, o tai reiškia, kad bendrauti reikia su turtingais žmonėmis, be to, ką nors perkant negalima visko išleisti iki paskutinio cento – būtina piniginėje palikti nors smulkius pinigus. Taip pat tvarkydami pasibaigusio sezono drabužius kišenėse palikite pinigų – juk centas centą traukia.

3. Pinigai mėgsta būti skaičiuojami. Tai ne tik prietaras, bet ir ekonomistų priesakas. Ką reiškia pinigus skaičiuoti? Ogi planuoti, pasižymėti, kiek išleidote, kiek gavote, kam išleidote. Žodžiu, vesti savo finansinę apskaitą. Tiesa, nepamirškite, kad nevalia skaičiuoti ir planuoti dar neuždirbtų pinigų, taip pat svetimo uždarbio. Pinigai mėgsta būti tvarkingai sudėti, vis perskaičiuojami. Taip pritrauksite finansinę sėkmę.

4. Ne visiems galima skolinti. Nors ir teigiama, kad skolinti reikėtų su mintimi, kad gali pinigų neatgauti, tai yra visiškai nesigailint, tačiau magijos taisyklės moko, kad negalima pinigų skolinti neturtingiems žmonėms arba tiems, kuriems nesiseka, taip pat ir... draugams. Manoma, kad atiduodami pinigus nesėkmingiems žmonėms ir patys pritraukiame pinigines nesėkmes. Prisimenate – pinigas pinigą traukia? Taigi susigrąžindami skolą iš neturtingų žmonių, kartu su skolintais pinigais gauname ir neigiamos energijos, o kai grįžta turtingiesiems skolinti pinigai, kartu su jais gauname ir pozityvios energijos. Kodėl negalima skolinti draugams, visi žino. Negrąžinti pinigai gali tapti pykčio tarp jūsų priežastimi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichologas: „Jeigu norite susipykti su draugu, paskolinkite jam pinigų“

5. Svarbu, kaip skolini ir priimi pinigus. Pinigai mėgsta tvarką, tad labai svarbu žinoti ir tai, kokiu metu geriausia tvarkyti piniginius reikalus. Skolinkitės ar skolinkite ryte, bent jau iki pusiaudienio, bet jokiu būdu ne vakare. Be to, netvarkykite piniginių reikalų antradieniais – karingojo Marso dieną. Geriau tai daryti trečiadienį – Merkurijaus dieną. Paduoti pinigus reikia dešine ranka, o paimti – kaire. Na, o jei jau tenka vakare tvarkyti tokius reikalus, į rankas pinigų neduokite, padėkite ant stalo.

Taupyklė / Shutterstock nuotr.

Jei nori būti milijonierius, turi gyventi kaip milijonierius. Ir tai visiškai nesusiję su pinigais, greičiau su gyvenimo filosofija.

6. Pinigų turėjimas ar neturėjimas – paveldimas. Taigi jei gimėte turtingoje šeimoje, visada turėsite pinigų, o jei vargšų – visą gyvenimą teks kęsti nepriteklių. Ne visais atvejais ši taisyklė galioja, tačiau, kaip sakoma, išimtys tik patvirtina taisyklę. O stebėtis tuo visai nereikėtų, netgi ir magijos čia visai nedaug. Sakoma, jei nori būti milijonierius, turi gyventi kaip milijonierius. Ir tai visiškai nesusiję su pinigais, greičiau su gyvenimo filosofija. Pastebėkite, kad daugelis nuolat pinigų neturinčių žmonių dažnai sako „tokiems dalykams neturiu pinigų“. Tačiau tai „varguolio psichologija“. Jei nuolat galvojate, kad neturite pinigų, būtų keista, kad ko nors ir imtumėtės, kad jų turėtumėte. Turtingi žmonės taip pat ne visada turi pinigų, nes jie dažniausiai būna investuoti į turtą, akcijas ar kt., tačiau jie niekada negalvoja, kad šlamančiųjų nėra. Jie galvoja, kad pastarųjų stinga tik šią minutę, o pinigai juk uždirbami.

7. Pinigus pritraukia tinkama piniginė. Geriausia tam vidutinio dydžio piniginė, į kurią įdėtos kupiūros nesusilanksto, joms užtenka vietos. Tinkamiausios spalvos – nuo tamsiai rudos iki gelsvos. Tačiau labai svarbu, kad piniginės spalva jums patiktų ir tiktų pagal jūsų energiją. Štai raudonos spalvos piniginė gali greitai pritraukti jums pinigų. Ši spalva padeda sukrauti turtus, tačiau šiuo atveju yra papildomų sąlygų. Tokios spalvos piniginę išsirinkęs žmogus turi ir pats būti ugningas, aktyvus, nenurimstantis. Lėtiems ir vangiems žmonėms raudona piniginė mažai pasitarnaus. Juoda piniginė suteikia patikimumo ir stabilumo energiją. Tokios spalvos piniginė ypač tiks tiems, kurie yra pastovūs, vertina tradicijas.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!​​​​​​