7 ženklai, kad jam patinkate

Pasimatymas / 123rf nuotr.
Pasimatymas / 123rf nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-08-22 21:24
AA

Sutikite – nedažnai nutinka taip, kad po pirmo pasimatymo būtų galima sakyti: „Tu man patinki, buvo smagu, susitikime vėl!“ Pasimatymas – sudėtingas žaidimas, neaišku, kuris pirmas turėtų žengti kitą žingsnį ir pakviesti į antrą pasimatymą ir kiek laiko reikia „vilkinti“ atsakymą „taip“. Šiek tiek primena šachmatų partiją, tiesa?

Kad ir kaip būtų, esama ženklų, rodančių, kad jūsų pasimatymas pavyko puikiai. Jeigu norite išvengti kitos dienos galvos skausmo „ar aš jam patikau?“, štai septyni ženklai, kad jūs jam kritote į akį.

1. Jis nenori nutraukti pasimatymo.

Nors daliai žmonių išbūti pasimatyme iki pabaigos prilygsta garbės reikalui, pasitaiko aplinkybių, kai norisi (arba reikia) jį kuo greičiau nutraukti. Jei pastebite, kad pirmosios trisdešimt pasimatymo minučių praėjo sklandžiai ir jam neprireikė atsiliepti „į labai skubų draugo skambutį“, vadinasi, viskas gerai.

2. Jis nekviečia į dvigubą pasimatymą.

Kai žmogus, pakvietęs jus į pasimatymą, kartu neatsiveda draugo, tai ženklas, kad jis gerai jaučiasi jūsų kompanijoje, nori jus geriau pažinti ir praleisti laiką vienudu. Jeigu pasimatyme nekvepia nuoboduliu, pastiprinimas iš šalies nėra reikalingas!

3. Jis nori pratęsti pasimatymą.

Siūlymas nuveikti dar ką nors po pasimatymo yra rimtas ženklas, kad pasimatymas pavyko sklandžiai. Pasisėdėjus kavinėje ar bare nueiti pasivaikščioti ar užsukti dar vieno kavos puodelio į jo mėgstamą kavinę įžiebia žalią šviesą tolesniems santykiams.

4. Jis kviečia į kitą pasimatymą.

Skeptikai pasakytų, kad pasitaiko, jog pasimatymui pasibaigus į kitą pasimatymą kviečiama vien iš draugiškumo ar tiesiog... mandagumo – tai nebūtinai reiškia, kad žmogus tai, ką sako, ir galvoja. Vis dėlto nusiteikite pozityviam scenarijui: jūs jam patinkate ir jis nuoširdžiai nori pasimatyti dar kartą.

5. Jis nepamiršta jūsų praėjus pasimatymui.

Geras ženklas, kad pasimatymas pavyko, – draugiškas SMS pranešimas ar žinutė feisbuke tą patį vakarą ar kitą dieną. Žmogus, kuris jumis domisi ir mano gerai praleidęs laiką, nepatingės palikti gero žodžio ir pasibaigus susitikimui.

6. Jis negaišta laiko susisiekti su jumis.

Vyrai teigia, kad gerai praleidę laiką jie ilgai negaišta ir per kelias kitas dienas susisiekia su juos sužavėjusia moterimi.

Jei per kelias dienas po pasimatymo nesulaukiate jo skambučio arba pranešimo, tai gali reikšti daugybę dalykų – ir neigiamų, ir nebūtinai. Užtrukusi grįžtamoji reakcija įprastai gali būti ženklas, kad jis jumis nesidomi, tad negaiškite laiko nuolat tikrindamos, ar nepraleidote skambučio. Vyrai teigia, kad gerai praleidę laiką jie ilgai negaišta ir per kelias kitas dienas susisiekia su juos sužavėjusia moterimi. Tai nebūtinai reiškia, kad jis pakvies susitikti dar kartą – kartais gana palaikyti ryšį, juk nežinia, kas iš jo gali išaugti. Beje, nors paprastai manoma, kad iniciatyvą turi rodyti vyrai, nieko blogo moteriai pirmai žengti žingsnį – juk jis jums patinka, tiesa?

7. Jis planuoja spontaniškus pasimatymus.

Neformali ir netikėta žinutė, klausianti, ar esate laisva šią popietę, yra ženklas, kad jis apie jus galvoja net tada, kai nesate iš anksto sutarę pasimatyti. Jeigu jis kviečia jus tiesiog pabėgioti ar pasivaikščioti, tai gali reikšti, kad jam reikia jūsų draugijos visur ir visada. Beje, jei ieškote rimtų santykių, atkreipkite dėmesį, kada jis siūlo jums susitikti – dažniau vakare ar dieną.

Kiekvieni santykiai skirtingi, vienos taisyklės, padėsiančios juos pakreipti tinkama linkme, nėra. Vis dėlto neretai didelius troškimus slepia subtilūs dėmesio ženklai ir juos iškoduoti vieną po kito naudinga. Juk amžinas katės ir pelės žaidimas rizikuoja pakrypti neteisinga linkme, kai pelė nežino, kad yra gaudoma, tiesa?