88-erių senjora nenustoja stebinti pasaulio savo apranga ir gyvenimo būdu

Baddie Winkle  / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Baddie Winkle / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-13 13:00
AA

Helena Rutha Elam Van Winkle, geriau žinoma kaip Baddie Winkle stebina savo jaunatviškumu, energija ir optimistišku požiūriu į gyvenimą, nes žino – taip gyventi įdomiau. Savo „Instagram“ paskyroje ji turi galybę sekėjų.

Pirmąją nuotrauką įkėlė anūkė

Garbaus amžiaus moteris sulaukė didžiulio susidomėjimo, kai jos anūkė 2015-aisiais, pamačiusi, kad močiutė vilki nukirptais džinsais, margais marškinėliais ir spalvingomis kojinėmis, nufotografavo ją, o nuotrauką įkėlė į savo Twitter paskyrą. „Mes tai padarėme dėl smagumo“, – juokiasi senjora. Nors tada močiutė dar nežinojo, kas yra Twitter ir kur ji įsivelia. Internetas, galima sakyti, tiesiog sprogo. Vos per savaitę močiutė susilaukė tūkstančių sekėjų.

Nuo to laiko Helena tiesiog neatsigina gerbėjų. Nuolat klausinėjama apie savo amžių ji atsako, kad tai tėra skaičius, ir jis nieko nereiškia, nenusako, kokio amžiaus žmogus jaučiasi viduje. Tad sena Helena tikrai nesijaučia ir tik juokiasi iš tų, kurie jai tai prikiša. O tiems, kurie jaučiasi seni, ji pataria tiesiog pakilti iš lovos ir gyventi, kol nėra per vėlu.

Baddie Winkle
Baddie Winkle

Sukrečiančios gyvenimo dramos

Nors spalvingoji močiutė linksmina pasaulį savo žaviomis nuotraukomis, jos gyvenime netrūko ir liūdnų akimirkų.

Helena gimė 1928-aisiais, Didžiosios depresijos metu. Savo vyrą Earlą prarado, kai šis papuolė į autoavariją, jiems švenčiant 35-erių metų vestuvių sukaktį. 1999 m. Helena neteko ir sūnaus Davido, kuris būdamas 46 metų amžiaus, mirė nuo vėžio. Tačiau net po tokių gyvenimo smūgių privalėjo išlikti stipri, nes turėjo dukrą bei anūkų.

Nuotraukos su pasaulio įžymybėmis

Močiutė tokia populiari, kad su ja fotografuotis nori net garsiausios pasaulio asmenybės. Todėl senjora gali pasigirti fotografijomis su Miley Cyrus, Rihanna, Drew Barrymore ir kt. Spalvingoji senjora sako, kad pati dar negali tuo patikėti, bet ji labai mėgsta žmones ir su jais mielai bendrauja. O jai pačiai itin smagu girdėti, kad kažkam yra įkvėpimo šaltinis.

Visgi jos naujasis gyvenimo etapas, kuris trunka vos trejus metus, stulbina ne tik ją pačią, bet ir visą pasaulį. Helena kelia šelmiškas nuotraukas į „Instagram“ paskyrą, fotografuojasi reklamoms bei su įžymybėmis ir gyvena išties linksmai.

Baddie Winkle
Baddie Winkle
Baddie Winkle
Baddie Winkle
Baddie Winkle
Baddie Winkle
Baddie Winkle