9 kūno ženklai išduos, kad jis įsimylėjęs

Kuris ką galvoja? / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Mimika, gestai ir kiti kūno ženklai apie jūsų pašnekovą išduoda kur kas daugiau nei žodžiai. Sužinokite, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jei norite suprasti, ar jis jums neabejingas.

Susitikote su žmogumi, kuris jums patinka. Mažiau klausykite, ką jis kalba, o daugiau stebėkite, kaip juda, gestikuliuoja.

Psichologai jau seniai nustatė, kad žodžiais perduodame tik apie 7 proc. informacijos, o kūno kalba išduoda net 55 proc. Visa kita suprantame iš balso tembro, intonacijos ir kitų dalykų. Taigi, kūnas negali paslėpti to, ką jaučiame, ir to, ko nedrįstame pasakyti. Susitikote su žmogumi, kuris jums patinka. Mažiau klausykite, ką jis kalba, o daugiau stebėkite, kaip juda, gestikuliuoja. Tai jums padės kur kas geriau nei bet kokie žodžiai suprasti, ar jis jums neabejingas.

Kūno kalba garsesnė už žodžius

Ar kada svarstėte, kuo skiriasi jumis susidomėjusio ir jus įsimylėjusio vyro kūno kalba nuo to, kuris tiesiog jums draugiškas? Štai pagrindiniai požymiai. Jei bent kelis iš jų galite patvirtinti, vyras jums tikrai neabejingas.

  • Išduoda žvilgsnis. Įsimylėjęs vyras žvelgia į jus su ypatingu švelnumu ir šiluma. Jis rūpinasi jumis, jam svarbu jūsų artimieji, jūsų pomėgiai, užsiėmimas. Jis, nenuleisdamas nuo jūsų akių, iš visos širdies stengiasi rasti su jumis bendrą kalbą, todėl jam svarbu, kad jūsų akys šviestų lygiai taip pat kaip ir jo. O akys juk – tai jūsų siela. Jos nemoka nieko slėpti. Todėl kai žmogui kas nors nepatinka, sakome, kad suka žvilgsnį į šoną, vengia žiūrėti į akis. Taigi, jei vyras nenuleidžia nuo jūsų žvilgsnio, o akių vyzdžiai šiek tiek išsiplėtę, neabejokite – jis tikrai jus įsimylėjęs.
  • Laikysena. Labai smagu iš šono stebėti susitikusią porelę. Jei vyras, pamatęs moterį, akivaizdžiai išsitiesia, ištiesina pečius, pakelia galvą, akivaizdu, kad jis nori patikti. Į šiuos dalykus atkreipkite dėmesį susitikusios su vyru, ypač, jei pirma jį pamatėte. Kūnas nemeluoja, tad jei vos jus išvydęs jis norės pagražinti savo laikyseną – tas vyrukas jūsų.
Pasimatymas / „Shutterstock“ nuotr.
  • Antakiai. Ar vyrukas įsimylėjęs, spręsti galima ir iš to, kaip juda jo antakiai. Įsimylėjęs vyras nevalingai vos akimirksnį pakels antakius. Tai rodo didžiulį jo susidomėjimą jumis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vyrų nuomonė. Ar gražaus moters kūno turi būti daug?

  • Šioks toks sutrikimas. Kai norime žmogui patikti, visada šiek tiek jaučiamės nejaukiai, nes nežinome, kokia yra jo reakcija. Tad jei vyras, su kuriuo susitikote, akivaizdžiai jaučiasi šiek tiek nejaukiai ir vis pasitaiso savo drabužį, o jo rankos vis tiesiasi tai prie kaklo, tai prie rankogalių, tai norėdamos persibraukti plaukus ir taip užsitikrinti, kad šukuosena tvarkinga, jis tikrai jums neabejingas ir nori patikti.
  • Kūno padėtis. Jei norite tapti tikra kūno kalbos ekspertė, turite žinoti, kad net kūno ir kojų padėtis simbolizuoja apie žmogaus nusiteikimą. Jei šalia stovintis vyras yra į jus atsisukęs visu kūnu ir jo batų priekiai nukreipti į jus, jis tikrai jums simpatizuoja. Norite pasipraktikuoti? Stebėkite kokiame nors renginyje stovinčius vyrus ir moteris. Labai greitai pamatysite, kas kam patinka arba nori patikti.
  • Prisilietimai. Tas, kuriam patinkate, ieškos bet kokio būdo jus lyg netyčiom paliesti ar paims už rankos norėdamas ką nors pasakyti, sakydamas, kokie nuostabūs jūsų plaukai, būtinai bent piršto galiuku palies netvarkingą garbaną. Tokie gestai rodo, kad žmogus nori jausti jūsų artumą, ištirpdyti atstumą tarp jūsų.
Kūno kalba išduos troškimus / Shutterstock nuotr.
  • Intymūs gestai. Pirmą kartą susitikus arba kai santykių statusas dar neaiškus, nė vienas nepuola apsikabinti, tačiau nevalingai išduoda intymius gestus. Vienas tokių – nykščiai, sukišti į diržą prilaikančias kelnių kilpas. O jei vyras sėdi, jis gali ištiesti kojas į priekį, ko paprastai nedaro. Tokiu būdu, pasak psichologų, demonstruojama vyriška galia. O juk moterims patinka seksualūs, savimi pasitikintys vyrai!
  • Judesių atkartojimas. Gal esate pati pastebėjusi, kad tais atvejais, kai žmogus mums patinka ir norime jam patikti, imame visai nejučiomis atkartoti pašnekovo judesius, kartoti, tai, ką jis pasakė. Tokiu būdu tiesiog siekiame su juo susitapatinti. Be to, žmogus, kuriam patinkame, visada sėdi šiek tiek palinkęs į priekį, nesukryžiuotomis rankomis ir kojomis.
  • Žvilgsnio trajektorija. Yra nustatyta, kad įsimylėję vyras žvilgsniu neapsistoja ties moters akimis, tačiau slysta jos kūnu žemyn. Kaip žemai, priklauso nuo atstumo tarp pašnekovų. Jei esate visai šalia, jums neabejingo vyro žvilgsnis nuklys iki krūtinės, o jei atstumas didesnis, – ir žemiau.

Ženklai, rodantys, kad jis abejingas

Smagu matyti, kad jumis domisi, tačiau svarbu žinoti ir tai, kaip pašnekovas, su kuriuo bendraujate, išsiduoda, kad jam esate visai nesvarbi.

Smagu matyti, kad jumis domisi, tačiau svarbu žinoti ir tai, kaip pašnekovas, su kuriuo bendraujate, išsiduoda, kad jam esate visai nesvarbi. Tai vėlgi – žvilgsnis. Jei žmogus vengia jūsų žvilgsnio, kalbėdamas žvelgia pro šalį ar į grindis, jis jumis tikrai nesidomi. Tą patvirtina ir sukryžiuotos rankos, žiovulys, dairymasis į praeivius, atsilošimas savo kėdėje, nors jūs palinkusi į jį. Stebėkite ženklus, pažinkite žmones. Tai padės jums geriau juos suprasti ir neturėti nereikalingų vilčių.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau