Einate į darbo pokalbį, o gal į vakarėlį? Žinokite, kokios spalvos drabužius vilkėti

shutterstock_280224314
shutterstock_280224314
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-25 12:00
AA

Reta iš mūsų pagalvojame, kad spalvos, kurias kasdien matome praeidamos gatve, poilsiaudamos namuose ar žiūrėdamos į savo spintą, daro didelę įtaką mūsų nuotaikai. Tai patvirtina ir mokslininkų tyrimai, kurie teigia, kad mes ne matome spalvas, tačiau jas jaučiame.

Ne paslaptis, kad interjero dizaineriai naudoja spalvas kaip įrankį sukurti jaukią, ramią arba atvirkščiai – chaotišką ir triukšmingą atmosferą. Skirtingos drabužių spalvos taip pat priverčia mus jaustis skirtingai.

Ne paslaptis, kad interjero dizaineriai naudoja spalvas kaip įrankį sukurti jaukią, ramią arba atvirkščiai – chaotišką ir triukšmingą atmosferą. Skirtingos drabužių spalvos taip pat priverčia mus jaustis skirtingai.

Ar žinote, kokios yra populiariausių spalvų reikšmės? Kokią spalvą rinktis konkrečiais gyvenimo atvejai, kad jaustumėtės puikiai ir užtikrintai?

Raudona. Jeigu jūsų tikslas atkreipti į save praeivių žvilgsnius ir susilaukti dėmesio – ši spalva turėtų dominuoti jūsų aprangoje! Raudona spalva siejama su romantika ir aistra, todėl ji ideali vakariniams pasimatymams. Kita vertus, mokslininkai teigia, kad ši spalva sukelia norą valgyti greitą maistą, todėl ją reikia dėvėti itin atsargiai.

Oranžinė. Panašiai kaip raudona, ši spalva atkreipia dėmesį ir suteikia energijos, tačiau yra šiek tiek švelnesnė už ugnimi degančią raudoną spalvą. Vilkėdama oranžinės spalvos drabužiais jausitės pozityvi ir energinga – šios savybės padės nugriauti kalnus!

Geltona. Geltona spalva simbolizuoja saulę bei laimę, todėl dėvėdamos šios spalvos drabužius kaipmat praskaidrinsite sau nuotaiką bet kokią niūrią dieną. Geltona taip pat simbolizuoja proto aštrumą ir įkvėpimą, todėl nesuklysite, jei šia spalva pasipuošite eidamos į egzaminus ar kitus svarbius testus, kurie reikalauja protinių gabumų ir geros atminties.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokia jūsų vaiko mėgstamiausia spalva? Sužinokite, ką reiškia toks jo pasirinkimas

shutterstock_432209293

Mėlyna. Ši spalva gali būti dvejopa – raminanti ir atpalaiduojanti, tačiau šalta ir grubi.

Jei jaučiate stresą, mėlyni atspalviai padės nusiraminti, bet jei jaučiatės liūdna, ji gali dar labiau jus liūdinti, todėl ją rinktis reikia atsargiai, įsiklausydama į savo emocijas. Taip pat atlikti tyrimai rodo, jog mėlyna spalva gali pažadinti jūsų kūrybiškumą, todėl nesuklysite ją pasirinkusios kūrybinės veiklos metu.

Rožinė. Nors ši spalva pagarsėjusi kaip mergaitiška, ji taip pat simbolizuoja romantiką ir laimę. Kadangi rožiniai atspalviai puikiai atpalaiduoja, nedėvėkite šios spalvos drabužių, kai jums reikalingas didelis energijos pliūpsnis. Nors ši spalva puikiai tinka romantiškiems pasimatymams, jos nemėgstančioms patariame tokioms progoms rinktis raudonus atspalvius.

Žalia. Ši spalva mums primena bundančią gamtą, gaivų orą ir ramybę. Ne veltui sakoma, kad norint atpalaiduoti pavargusias akis ar skaudančią galvą, reikia žvilgsnį nukreipti į žalią spalvą. Jeigu jūsų pečius slegia didelė įtampa ir stresas, paįvairinkite savo aprangą žalios spalvos akcentais, kurie padės nusiraminti ir atpalaiduos.

Suknelė / „Shutterstock“ nuotr.

Balta. Ši spalva puikiai atspindi šviesą ir primena saulėtas vasaros dienas. Ji simbolizuoja taiką, tyrumą, paprastumą ir švarą. Šios spalvos savybė – skoningai išryškinti šalia esančias spalvas, todėl galite drąsiai ją dėvėti šalia ryškiaspalvių detalių. Balta spalva dera prie visko!

Juoda. Kadangi ši sodri spalva atspindi galią, rimtumą, autoritetą ir atsakingumą, jauskitės drąsi, užtikrinta ir pasitikinti savimi vilkėdama ją darbo pokalbio ar bet kokio kito rimto susitikimo metu. Jeigu iš prigimties esate drovi, tačiau norite bent dienai pasikeisti, ženkite į gatvę apsiavusi pora blizgančių juodų aulinių batų, kurie kaipmat pridės jums griežtumo ir drąsos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Geltonas ar raudonas? Ką apie jus sako jūsų automobilio spalva

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!