A.Eisimanto ir T.Jazdausko kelionė neapsėjo be iššūkių: sprogus padangai, transliacija vyko iš tralo

Tomas Jazdauskas ir Arnoldas Eisimantas / M-1 nuotr.
Tomas Jazdauskas ir Arnoldas Eisimantas / M-1 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-19 12:42
AA

Kai M-1 vedėjai Tomas ir Arnas leidosi į radijo ekspediciją, jie net nenutuokė, jog įgyvendins neįmanomą ir savo laidą „Čia mano radijas“ transliuos tiesiogiai automobilyje nuo techninės pagalbos tralo, Švedijoje! Bet nutiko būtent tai ir šis įvykis tikrai nuguls radijo istorijos puslapiuose kaip sektinas pavyzdys ir įrodymas, jog profesionalams nėra nieko neįmanomo.

O viskas prasidėjo ketvirtadienį popiet, kai radijo laidų vedėjai įvažiavo į apniukusią Švediją ir išgirdo sustingti privertusį garsą. Sprogo padanga! Atsarginės nėra, techninė pagalba atvyks negreitai, o eteris už valandos.

Vyrams teko suktis iš padėties ir studiją įsirengti tiesiog automobilyje. Laimei, internetas veikė, tačiau viduryje laidos atvykusi techninė pagalba neketino laukti transliacijos pabaigos.

Arnoldas Eisimantas ir Tomas Jazdauskas / M-1 nuotr.

M-1 nusprendė, kad laida turi tęstis, todėl vienu metu vyko neįtikėtini dalykai – Tomas bandė užvežti automobilį ant tralo, kėlė storius instagramo sekėjams ir tuo pat metu vedė tiesioginį radijo žaidimą. O įspūdingiausia tai, kad sėkmingai! Dar po kurio laiko abu vedėjai laidą vedė nuo važiuojančio tralo.

M-1 dar neįveikė nė pusės ekspedicijos, o įspūdžių tiek, kad galima rašyti knygą. Kviečiame sekti jų kelionę @emvieno instagrame ir tiesioginėse transliacijose bei palinkėti sėkmės. Nežinia, kas dar jų laukia!

Arnoldo Eisimanto ir Tomo Jazdausko ekspedicija (5 nuotr.)
M-1 nuotr.
+2