Agnės Jagelavičiūtės mama Nijolė pranešė, kur bus aukojamos mišios už dukrą: „Kad jai būtų šviesu“

Agnė Jagelavičiūtė ir Nijolė Jagelavičienė / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjus beveik mėnesiui po stilistės, knygų autorės Agnės Jagelavičiūtės mirties, jos mama Nijolė Jagelavičienė paviešino jautrius žodžius ir pranešė, kur bus aukojamos mišios už jos dukrą.

Praėjusius beveik mėnesiui po stilistės Agnės Jagelavičiūtės mirties, jos mama Nijolė Jagelavičienė pasidalijo nuotrauka su dukra ir paskelbė, kur bus aukojamos mišios už Agnę.

„Laikas bėga..... jau beveik mėnuo kaip Agnė, palikusi mane, savo sūnų Leoną ir visus, kuriems ji buvo svarbi, išėjo į amžinybę...

Šeštadienį, sausio 28 d. 11 val. Bernardinų koplytėlėje bus aukojamos šv. mišios Agnei atminti. Po mišių važiuosime į Karmėlavos kapines padėti gėlių ir uždegti žvakių, kad visada jai būtų šviesu ir ją šildytų mūsų prisiminimai apie ją“, – rašė po nuotrauka su dukra N.Jagelavičienė.

Primename, kad apie 42-ejų A.Jagelavičiūtės mirtį pranešta gruodžio 28 dieną. Netrukus paskelbta, kad jos gyvybė užgeso dėl plaučių uždegimo komplikacijų.

Sausio 3-iąją amžinojo poilsio Agnė atgulė Karmėlavos kapinėse greta anksčiau palaidotų tėčio Leono ir močiutės Juditos. Užkasus urną, šeimos kapavietę užliejo baltų žiedų jūra.

1980 metų spalį gimusi A.Jagelavičiūtė yra baigusi Vilniaus dizaino kolegiją ir Vilniaus dailės akademiją, ji dirbo mados žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyr. redaktore, buvo stiliaus platformos „StiliuSOS“ įkūrėja, viena labiausiai sekamų lietuvių socialiniuose tinkluose.

Agnė Jagelavičiūtė su mama Nijole Jagelavičiene (34 nuotr.)
+28

Ji taip pat žinoma kaip laidų vedėja, knygų autorė.

A.Jagelavičiūtė išgarsėjo realybės šou „Akvariume“, dar būdama antro kurso studente. Vėliau dirbo „TV pagalbos“ komandoje. Įkūrė stiliaus platformą „StiliuSOS“.

Buvo dukart ištekėjusi. Pirmas vyras – Vytautas Martinaitis, antras – Mantas Volkus, su kuriuo susituokė 2013 metų gruodį ir susilaukė sūnaus Leono. Pora išsiskyrė 2019 metais.

Kaune palaidota Agnė Jagelavičiūtė (80 nuotr.)
+74
Atsisveikinimas su Agne Jagelavičiūte (199 nuotr.)
+193
Skaitykite daugiau