Agnės Jagelavičiūtės pagerbimas „Žmonės“ renginyje: įgarsinta ir aštriausia jos frazė

Žurnalo „Žmonės“ renginyje pagerbta Agnė Jagelavičiūtė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienio vakarą sostinėje vyko žurnalo „Žmonės“ renginys – sausio 26 dieną bus išleistas 1000-asis jo numeris. Susirinkus žurnalo herojams, nebuvo pamiršta ir gruodžio 28-ąją netikėtai mirusi stilistė, knygų autorė Agnė Jagelavičiūtė, kuri leidinio viršelį puošė net 19 kartų.

Ketvirtadienio vakarą istoriniuose startuolio „Kilo Health“ rūsiuose buvo pagerbtas daugkartinės žurnalo „Žmonės“ viršelio herojės – stilistės Agnės Jagelavičiūtės atminimas.

„Norėtume atiduoti pagarbą vienai iš dažniausių „Žmonės“ viršelio viešnių, mūsų visų draugei, kuri netikėtai paliko mus, bet visuomet išliks mūsų širdyse“, – renginio metu tarė vakaro vedėja aktorė Gelminė Glemžaitė.

Publikos šurmulys iškart pritilo. „Prisiminkime Agnės ir „Žmonių“ bendras akimirkas bei mintimis pabūkime su ja bei jos šeima“, – tarė Mantas Stonkus, ekrane pasirodžius viršeliams, kuriuos kadaise puošė A.Jagelvičiūtė.

Kartu prisimintos ir ryškiausios stilistės, knygų autorės citatos. „Tikimės, jog Agnės citatas naudosime ne tik mes, bet ir visi lietuviai. Ypač, kai tikrai yra ką cituoti“, – pridūrė Gelminė.

Pasirodžius 2009-ųjų viršeliui su Agnės citata – „Viskas prasideda tada, kai atrodo, kad viskas baigta“ – nuskambėjo ir dar viena jos aštri frazė, kurią įgarsino vakaro vedėjai.

„Ir žinot ką? Gražios jums b*** dienos…“ – vienbalsiu tarė Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė.

Fotogalerija:

Žurnalo „Žmonės“ 1000-ojo numerio paminėjimo šventės akimirkos (126 nuotr.)
+120

Primename, kad žurnalas „Žmonės“ švenčia ypatingą sukaktį – sausio 26 dieną bus išleistas 1000-asis jo numeris. Paminėti šią progą ketvirtadienio vakarą Vilniuje rinkosi kviestiniai svečiai – ilgamečiai žurnalo herojai ir partneriai.

Istoriniuose startuolio „Kilo Health“ rūsiuose susirinkę svečiai vertino per 1000 žurnalo numerių aktualumo nepraradusių herojų fotoparodą.

Svečius linksmino vakaro vedėjais tapę Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė, surengę humoristinius „Žmonių“ viršelių apdovanojimus.

Fotogalerija:

Žinomi svečiai rinkosi paminėti Žurnalo „Žmonės“ 1000-ąjį numerį (110 nuotr.)
+104

Pirmasis „Žmonės“ numeris pasirodė 2000 m. lapkritį – pirmuoju tuometinio mėnraščio viršelio herojumi tapo Aras Vėberis. 2001 m. pavasarį „Žmonės“ tapo dvisavaitiniu leidiniu, o dar po trejų, 2004-ųjų rugpjūtį, pradėtas leisti kaip savaitraštis.

Aras Vėberis / Gedmanto Kropio nuotr.

Šiandien „Žmonės“ leidžiami 50 tūkst. tiražu, o kiekvieną savaitę jį skaito 150 tūkst. žmonių, rodo „Kantar“ vidutinės skaitytojų auditorijos duomenys.

Greta spausdintinio leidinio, vystomi ir skaitmeniniai prekės ženklo „Žmonės“ produktai – internetinė namų kino platforma „ŽMONĖS Cinema“, taip pat interneto portalas Žmonės.lt.

Skaitykite daugiau