Agnė Jagelavičiūtė baigė gyvenimo kelionę: palaidota Karmėlavoje greta tėvo ir močiutės

Agnė Jagelavičiūtė palaidota Karmėlavos kapinėse / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietingą ir vėjo blaškomą sausio 3-iąją į paskutinę kelionę išlydėta netikėtai mirusi 42-ejų stilistė, nuomonės formuotoja Agnė Jagelavičiūtė. Amžino poilsio ji atgulė Kaune, Karmėlavos kapinėse prie savo palaidoto tėčio ir močiutės.

Paskutinį kartą pasimatyti su stiliste Agne Jagelavičiūte buvo galima antradienį, sausio 3 d., nuo 9 iki 11 val. Vėliau jos urna buvo išnešta iš Vilniaus laidojimo namų ir iškeliavo į Kauną.

Amžinojo poilsio Agnė atgulė Karmėlavos kapinėse greta anksčiau palaidotų tėčio Leono ir močiutės Juditos. Užkasus urną, šeimos kapavietę užliejo baltų žiedų jūra.

Fotogalerija:

Kaune palaidota Agnė Jagelavičiūtė (80 nuotr.)
+74

Vaizdo įrašas:

Antradienį į Vilniaus laidojimo rūmus išlydėti į Kauną urnos su A.Jagelavičiūtės palaikais atvyko jos buvęs mylimasis Marius Survila, Robertas Kalinkinas, Agnė Grigaliūnienė, Oskaras Koršunovas, Karolina Meschino su mama Asta Meschino, Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus, Elena Puidokaitė-Bruzgulienė, Monika Linkytė, Orijus Gasanovas, Inga Žuolytė, Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė, bei kiti.

Fotogalerija:

Agnės Jagelavičiūtės urnos išnešimas (83 nuotr.)
+77

Atsisveikinti su Agne jos kolegos, bičiuliai rinkosi ir pirmadienį. Artimieji Agnės atminimą prašė pagerbti vienu baltu rožės žiedu.

Vilniaus laidojimo rūmuose gedinčią mamą Nijolę Jagelavičienę guodė Agnės draugai – komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, viešųjų ryšių specialistė Rima Olberkytė-Stankus, fotografas Lukas Gricius. Taip pat atvyko nuomonės formuotojas Naglis Bierancas, drabužių kūrėja Simona Nainė, Jurga Klimaitė-Riebling su šeima.

Video:

Atsisveikinti taip pat atėjo aktorius, komikas Mantas Stonkus, laidų ir renginių vedėjas Rolandas Mackevičius, radijo laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius, prodiuseris Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė, modelis Kotryna Kozlovaitė, režisierius Romas Zabarauskas, laidų ir renginių vedėja Gabrielė Martirosian, vizažistė Alina Silivanova, buvusi A.Jagelavičiūtės asistentė Beatričė Paškevičiūtė, modelis Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, dizainerė Diana Vapsvė, žurnalą „L'Officiel Lithuania“ valdančios įmonės direktorius Tadas Bruzgulis, fotografas Darius Kučys ir mitybos specialistė Vaida Kurpienė, su kuria Agnė parašė knygą „Mažos nuodėmės taisyklė“.

Video:

Pirmadienį S.Vaitulionis portalui Žmonės.lt sakė, kad „visi, kurie pažinojo tikrą Agnę, prisimins ją kaip beprotiškai gerą žmogų, kuris niekada neatsisakydavo padėti.“

„Ji padėjo beprotiškai daug žmonių. Buvo labai šilta, tikra, nuoširdi. Iš tikrųjų, tai yra epochos pabaiga – diena, kai ne tik šou verslas, bet ir visa Lietuva prarado labai labai įspūdingą, ryškią, nepaprastą asmenybę“, – sakė Saugirdas Vaitulionis.

Primename, kad apie 42-ejų A.Jagelavičiūtės mirtį pranešta gruodžio 28 dieną. Netrukus paskelbta, kad jos gyvybė užgeso dėl plaučių uždegimo komplikacijų.

1980 metų spalį gimusi A.Jagelavičiūtė yra baigusi Vilniaus dizaino kolegiją ir Vilniaus dailės akademiją, ji dirbo mados žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyr. redaktore, buvo stiliaus platformos „StiliuSOS“ įkūrėja, viena labiausiai sekamų lietuvių socialiniuose tinkluose.

Ji taip pat žinoma kaip laidų vedėja, knygų autorė.

A.Jagelavičiūtė išgarsėjo realybės šou „Akvariume“, dar būdama antro kurso studente. Vėliau dirbo „TV pagalbos“ komandoje. Įkūrė stiliaus platformą „StiliuSOS“.

Buvo dukart ištekėjusi. Pirmas vyras – Vytautas Martinaitis, antras – Mantas Volkus, su kuriuo susituokė 2013 metų gruodį ir susilaukė sūnaus Leono. Pora išsiskyrė 2019 metais.

Fotogalerija:

Atsisveikinimas su Agne Jagelavičiūte (199 nuotr.)
+193
Skaitykite daugiau