A.Pauliukevičius ir I.Adams mini varines vestuves: „Ilka – mano meilė ir geriausia draugė“

Andrius Pauliukevičius ir Ilka Adams per vestuves ir su dukrele Namibijoje / Vitalijos Jakavovienės nuotr.
Andrius Pauliukevičius ir Ilka Adams per vestuves ir su dukrele Namibijoje / Vitalijos Jakavovienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-11-09 13:01
AA

Sporto treneriui, Europos kultūrizmo čempionui Andriui Pauliukevičiui ir jo žmonai, sveikos mitybos ir sporto specialistei Ilkai Adams lapkričio 8-oji – anaiptol ne paprasta diena: lygiai prieš septynerius metus Namibijoje jie vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Vestuvių metinių proga A.Pauliukevičius žmonai skyrė jautrius, dėkingumo ir meilės kupinus žodžius.

Vestuvių metinių proga treneris Andrius Pauliukevičius savo žmoną pasveikino viešai – socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo brangios dienos prisiminimais, vestuvių Afrikoje nuotraukomis ir jausmingais žodžiais.
 
Savo įrašu A.Pauliukevičius sutiko pasidalinti ir su Žmonės.lt portalo skaitytojais.
 
„Sprendimas buvo priimtas anksčiau nei tą dieną, bet prieš 7 metus Namibijoje įvyko to svarbiausio mano gyvenimo sprendimo įkūnijimas – mūsų vestuvės.
 
Ilka yra mano gyvenimo meilė ir mano geriausia draugė, palaikanti ir man padedanti visose mano pasirinkimuose ir veiklose: kultūrizme, knygų rašyme, galiūnuose.
 
Tai ne atsitiktinumas, bet tie didžiausi mano sportiniai ir kūrybiniai laimėjimai atėjo po mūsų vestuvių, mums visą laiką esant kartu.
 
Jos šeima man dabar yra tokia pati artima kaip ir ta, iš kurios aš atėjau. O jos šalis tokie patys namai kaip ir ta, kurioje aš gimiau“, – džiaugėsi Andrius.
Andriaus Pauliukevičiaus ir Ilkos Adams vestuvės Namibijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Andrius Pauliukevičius ir Ilka Adams susituokė 2014-ųjų lapkričio 8 d. Namibijoje. Nuotakos gimtinėje vestuvės vyko pagal visas vietos tradicijas. Ilka po vestuvių pasirinko dvigubą pavardę ir tapo Adams-Pauliukeviče. 

„Kadangi gyvename Lietuvoje, mano tėveliai ir artimieji mus gana dažnai mato. Jeigu dar ir vestuves būtume kėlę Lietuvoje, būtume labai nuskriaudę Ilkos giminę. Todėl pagalvojome, kad teisingiausia vestuves atšokti Namibijoje“, – tuo metu pasakojo „Mis Namibiją“ Ilką Adams prie altoriaus nusivedęs A.Pauliukevičius.

Vyras buvo karščiausias vestuvių Afrikoje iniciatorius: „Labai nenorėjau įprastų lietuviškų vestuvių. Su daug alkoholio, morališkai pasenusiomis tradicijomis, suvaidintu linksmumu, kvailais ir beprasmiškais žaidimais, su reikalavimais, kad jaunikis privalo daryti tai, nuotaka – tai... Viso to norėjosi išvengti.“

Fotogalerija:

Andriaus Pauliukevičiaus ir Ilkos Adams vestuvės Namibijoje (26 nuotr.)
+20

Andriaus Pauliukevičiaus įrašas „Facebook“: