A.Pugačiovos bičiulis skelbia apie jos grįžimą į Maskvą: aiškėja galimos sprendimo priežastys

Ala Pugačiova / Scanpix ir Instagram nuotr.
Ala Pugačiova / Scanpix ir Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-27 21:28
AA

Rusijos dainininkė Ala Pugačiova sugrįžo į Maskvą. Šią žinią paskelbė jos draugas, rusų dizaineris Igoris Guliajevas.

Dizaineris Igoris Guliajevas socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matoma iš limuzino lipanti Ala Pugačiova. Automobilio duris moteris atidarė koja.

„Alusia, kaip mes tavęs pasiilgome“, – prie vaizdo įrašo prirašė I.Guliajevas.

Pasak dainininkės koncertų režisierės Elenos Čiuprakovos, A.Pugačiova į Maskvą grįžo jau seniai, tačiau koncertai dar nėra suplanuoti, rašo unian.net.

Igoris Guliajevas jau anksčiau yra užsiminęs, jog A.Pugačiova ketina grįžti į Maskvą. Pasak jo, toks sprendimas galimai priimtas dėl to, kad jos ir Maksimo Galkino vaikai toliau ten lankys mokyklą.

Vertėtų paminėti, jog Ala Pugačiova iki šiol nėra viešai pasisakiusi apie karą Ukrainoje, tačiau jos sutuoktinis Maksimas Galkinas pasmerkė rusų okupantų žiaurumus.

Tačiau Rusijai nepatiko ir primadonos tyla – tariamai tai, jog ji nepasisako kategoriškai už karą, reiškia jos solidarumą su Ukraina. Rusų propagandistas Antonas Krasovskis pareiškė, jog netolimoje ateityje ketina atskleisti kažką „labai baisaus“ apie garsenybę. Visgi, joks kompromatas paviešintas nebuvo.

Primename, kad Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, A.Pugačiova ir M.Galkinas išvyko į Izraelį, o pastaruoju metu laiką leido Latvijoje. Visgi neaišku, ar dabar į gimtinę grįžo ir Maksimas, ar tik Ala.