„Absento fėjų“ barmenui Antanui Samkui diagnozuotas ketvirtos stadijos vėžys: brolis prašo pagalbos

Valdas Samkus (antras nuo kairės) prašo pagalbos savo sergančiam broliui Antanui Samkui  / Asmeninio albumo nuotr.
Valdas Samkus (antras nuo kairės) prašo pagalbos savo sergančiam broliui Antanui Samkui / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-13 19:33
AA

Garsiam barmenui Antanui Samkui diagnozuotas ketvirtos stadijos vėžys – jam atlikti jau 5 chemoterapijos kursai. Antanas kadaise dirbo legendiniame bare-naktiniame klube „Absento fėjos“ (veikusiame Aušros vartų gatvėje), o vėliau emigravo į JAV.

Žinia apie barmeno Antano Samkaus diagnozę pasidalijo jo brolis, žinomas vilnietis, „Barzdų klubo“ prezidentas Valdas Samkus savo socialiniuose tinkluose. Įrašu jis sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

„Broliui Antanui, diagnozuotas 4 stadijos vėžys. Pati karčiausia jo forma – kepenyse ir kasoje. Ir daugelis sako, jog „tai nėra nuosprendis“ ir visa širdim meldžiu, jog bent šį kartą šis sumautas folkloras būtų tiesa.

Antano, Grace (sutuoktinė) ir dukros paramos fondą galite rasti ČIA:

Turime Lietuvišką Sąskaita, kurioje renkame

LT817300010143645413

Valdas Samkus

Paskirtis: Parama Antanui

PayPal nuoroda.

Antanas Samkus / Asmeninio albumo nuotr.

Pastaruoju metu gerklėje užstrigęs nenuryjamas liūdesio ir pykčio gumulas. Vis dažniau nusuku rasojančias akis į šalį. Vis dažniau veidu slėpiuosi į sienas. Dingstu į šešėlius, Jums rodydamas šviesos trupinius iš savos buities.

Ir nesupraskite manęs neteisingai, šis įrašas nėra apie mane. Verčiau apie pasaulį, kuris trupa po kojomis. Visad maniau, jog tikrasis aš gyvena ne mano kūne, o Jūmyse, sutiktuose žmonėse, skaitmenoje ir nuotraukose, istorijose, kuriomis dalinuosi ir svarbiausia – artimiausiuose žmonėse – šeimoje. Šiandieną vienai iš svarbiausiųjų šių dalių – medikų duotas terminas.

Išmokau pasakoti istorijas įpindamas į jas savo asmenį, nes šitaip jos rodės tikresnės. Jas galėjau paliudyti ir reprezentuoti, atstovėti ir įrodyti. Gyvenimas išliko nuostabi dovana ir niekuomet sava valia jo neišsižadėsiu..

Galbūt iš pašalies, kiekvienas žodis mena narcizo EGO žaidimus, bet tik šitaip apnuogindamas savo žaizdas gelbsčiu tai kam esu ir būsiu.

Kurį laiką neskelbėme šios informacijos už artimųjų rato ribų. Tačiau pakartotinė diagnozė po 5 chemoterapijos kursų nepakeitė tamsaus scenarijaus ir paslaptis prarado savo vertę. Dabar konkrečiai reikalinga finansinė parama.

Antano draugai gyvena visame pasaulyje. Sutikau, jo bičiulius netgi savo sapnuose. Kur jis ėjo ir netik – ten paliko pėdsakų, kurie vaidenasi visur kur benuklystume.

Kai skausmas artimas, kaip šis – rodos gaublys sustoja sukęsis. Visa paletė „įdomiausiai nemalonių“ jausmų lankosi įvairiomis raguotomis formomis ir aštriais nagais. Niekas dar nelaidojama ir meilė yra tai kuo gyvename šiomis dienomis“, – rašė Valdas Samkus.

Antanas Samkus legendiniame bare-naktiniame klube „Absento fėjos“ (veikusiame Aušros vartų gatvėje) dirbo nuo jo atidarymo 2006 m. iki išvykimo į JAV, kur gyvena iki šiol.

Barmenas Antanas buvo nepaprastai mylimas baro klientų, jis buvo laikomas šios srities neabejotina žvaigžde. Turėjo gausų būrį bičiulių, tarp kurių buvo ir garsių Lietuvos žmonių – nuo mados pasaulio iki pačių stambiausių šalies verslininkų.

Fotogalerija:

Antanas Samkus (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2