Jorko hercogienei Sarah Ferguson diagnozuotas vėžys: atlikta operacija

Sarah Ferguson / „Scanpix“ nuotr.
Sarah Ferguson / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-26 08:31
AA

Vienai ekstravagantiškiausių britų karališkosios šeimos narių, Jorko hercogienei Sarah Ferguson diagnozuotas krūties vėžys. Jai atlikta operacija, pranešė BBC.

63-ejų Sarah Ferguson, buvusi princo Andrew žmona, šią žinią sužinojo po įprastos mamografijos patikros.

Jos atstovas spaudai teigė: „Jai buvo patarta, kad yra reikalinga operacija, kuri buvo sėkmingai atlikta“.

Jis pridūrė, kad gydytojų prognozės yra geros, o Jorko kunigaikštienė „gauna geriausią medicininę priežiūrą ir dabar sveiksta su šeima“.

Procedūra jai buvo atlikta praėjusią savaitę Karaliaus Edvardo VII ligoninėje – privačioje klinikoje Londono centre, kurioje anksčiau buvo gydoma mirusi karalienė Elizabeth II ir kiti aukšti karališkosios šeimos nariai. Teigiama, kad šį savaitgalį Sarah Ferguson grįžo namo į Vindzorą, kur dabar sveiksta.

Jos atstovas spaudai išreiškė hercogienės „didžiulį dėkingumą visam medicinos personalui, kuris pastarosiomis dienomis jai padėjo“.

Prieš patikrą ji „neturėjo jokių simptomų“, tad ji „tiki, jog jos patirtis pabrėžia reguliarios patikros svarbą“, teigiama pareiškime.

Primename, kad Jorko hercogienė ir princas Andrew išsiskyrė 1996 m. po 10 metų santuokos, tačiau išliko artimi. Jie turi dvi dukteris – 34 metų princesę Beatrice ir 33 metų princesę Eugenie – ir tris anūkus.

Sarah Ferguson / „Scanpix“ nuotr.

S.Fergusoni ir toliau kartu gyvena britų karališkajai šeimai priklausančioje valdoje Vindzoro parke.

S.Ferguson karjera atsinaujino – ji tarsi iš naujo tapo sėkminga rašytoja, o dabar ir laidų vedėja, ir linksmai išgyveno nusivylimus, kad nebuvo pakviesta į karūnavimo ceremoniją.

Jos stilius tapo laisvas ir prieinamas, o neseniai Londono knygų mugėje ji bendravo su gerbėjais ir pozavo asmenukėms.