Problemos rojuje: Adele koncertus atšaukė ir dėl pykčių su mylimuoju Richu Paulu

Adele su širdies draugu Richu Paulu / Vida Press nuotr.
Adele su širdies draugu Richu Paulu / Vida Press nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-01-30 15:02
AA

Prieš kelias dienas „New York Daily News“ žurnalistas Richardas Johnsonas pranešė, kad 33 metų dainininkė Adele atšaukė savo koncertą „Caesars Palace“ rezidencijoje. Iki jo buvo likusi mažiau nei diena ir sklido keletas versijų, kodėl taip nutiko. Vis dėlto dabar aiškėja dar vienas netikėtas niuansas, apie kurį nebuvo užsiminta.

Paaiškėjo, kad tai įvyko dėl santykių problemų su jos draugu Richu Paulu.

Artimi Adele žmonės pasakojo, kad per repeticijas ji verkdavo ir jų metu skambinėdavo Richui.

Jos koncertinis turas turėjo prasidėti praėjusį penktadienį ir tęstis iki balandžio.

Nuotraukose galime matyti, kaip dainininkė įlipa į lėktuvą Vegase, skrendantį į Los Anželą. Ji skrido pas Richą Paulą, kad būtų kartu su juo, kai bus paskelbtas koncertinio turo atšaukimas. Tada neatrodė, kad jų santykiuose būtų problemų.

Adele / Simono Emmetto nuotr.

40 metų Paulas, kuris, be kitų sportininkų, vadovauja NBA žvaigždei LeBronui Jamesui, Anthony Davisui, Benui Simmonsui, kartu su dainininke yra nuo 2021 metų pradžios.

„Mano pasirodymai nėra paruošti“, – praėjusią savaitę sakė ji. „Išbandėme absoliučiai viską, ką galime, kad laiku viską sudėliotume ir jums patiktų. Tačiau mus visiškai sužlugdė vėlavimai ir covid-19.“

Prieš naujieną apie jos santykių problemas taip pat buvo pranešta, kad dainininkė vėlavo pateikti planus dėl scenografijos, ypač dėl baseino, pastatyto scenos viduryje.

Adele su širdies draugu Richu Paulu / Vida Press nuotr.
Adele ir Richas Paulas (10 nuotr.)
+4