Adele patvirtino susituokusi su mylimuoju Richu Paulu: žinia išsprūdo netikėtai

Adele ir Richas Paulas / Vida Press ir soc.tinklų nuotr.
Adele ir Richas Paulas / Vida Press ir soc.tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-20 16:58
AA

Jau kuris laikas pramogų verslo pasaulyje nekylą kalbos apie britų atlikėjos Adele ir sporto agento Richo Paulo santykius. Hito „Someone Like You“ žvaigždė pati ne kartą jį pavadino savo vyru, o tai pakurstė kalbas apie santuoką. Po kelių mėnesių tylos – Adele atsakas.

Šiuo metu Adele daugiausia laiko praleidžia Las Vegase, kuriame kiekvieną savaitgali rengia „Weekends with Adele“ turo pasirodymus. Moteris dažnai užduoda klausimus auditoriai, aktyviai su ja bendrauja ir dalinasi savo įžvalgomis apie tuo metu muzikos pasaulyje vykstančius įvykius.

Vieno pasirodymo metu ji, vis dar sužadėtinio statusą viešai turėjusį R.Paulą, pavadino savo vyru. Taip pati pradėjo kalbas, esą pora slaptai susituokė. Adele taip pat ne kartą publikai prisipažino, kad nori susilaukti antrosios atžalos.

Adele ir Richas Paulas / Socialinių tinklų nuotr.

Šeštadienį Adele lankėsi britų komedianto Alano Carro šou, kuriame patvirtino gandus – ji tapo. R.Paulo žmona. Renginio svečiai šiomis naujienomis pasidalino su „Deuxmoi“.

Dalyvis pasakoja, kad Alanas kreipėsi į šou susirinkusią auditoriją ir paklausė, ar salėje šiuo metu yra neseniai susituokusių žmonių. Dainininkė Adele iš salės garsiai sušuko: „Taip, aš!“.

Kiti Los Andžele vykusiame renginyje buvę gerbėjai pasakoja, kad Adele pasidalino ir smulkiomis ceremonijos detalėmis. Pasak jos, šventė buvo labai nedidelė, kurioje dalyvavo tik artimiausi draugai ir šeimos nariai.

Alano Carro komedijos vakaro dalyviai taip pat sakė, kad Adele atrodė atsipalaidavusi ir visai nekreipė dėmesio, ar kažkas ją atpažins. Renginyje ji lankėsi su savo geriausia drauge.

Atlikėja Adele su vaikinu Richu Paulu / Vida Press nuotr.

Dar praeitą mėnesį paklaustas apie santuoką, R.Paulas vengė tiesioginio atsakymo. Jam apsilankius „CBS Mornings“ laidoje, žurnalistė pasiteiravo, ar kitą kartą į Adelę turėtų kreiptis jau kaip į ponią Paul.

„Galite ją vadinti taip, kaip norite. Aš nesu tas žmogus, kuris mėgtų dalintis savo asmeninio gyvenimu. Tai – ne žiniasklaidai“, – tada sakė R.Paul.

Žmonės.lt primena, kad Adele ir Richas Paulas draugauti pradėjo 2021 metų liepos mėnesį, o kalbos apie jų sužadėtuves pasklido šių metų vasarį.

Garsi pora susipažino viename iš draugų rengiamų vakarėlių, o Adele ne kartą yra sakiusi, kad šie santykiai kol kas yra geriausi, kokius ji turėjo.