Susižadėjo Adele ir sporto agentas Richas Paulas: žinios išdavikė – smulki detalė

Atlikėja Adele su vaikinu Richu Paulu / Vida Press nuotr.
Atlikėja Adele su vaikinu Richu Paulu / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-02-27 13:17
AA

Scenos karalienė Adele (34) su mylimuoju sporto agentu Richu Paulu (41) žengė svarbų žingsnį – pora, praėjus dvejiems metams nuo pirmo viešo pasirodymo, susižadėjo.

Džiugi naujiena apie Adele ir Richo Paulo sužadėtuves atskleista internetinėje paskalų svetainė „Deux Moi“, rašo „Daily Mail“. Teigiama, kad žinią pranešė ir patvirtino „labai patikimas šaltinis“.

Anot jo, susižadėjusi pora vestuves planuoja vasarą.

Kad Adele ir Richas Paulas yra susižadėję, kalbėta jau prieš metus – praėjusių metų vasarį Britų muzikos apdovanojimuose ji pademonstravo didžiulį žiedą su deimantu. Savaitgalį savo pasirodyme Las Vegase ant bevardžio piršto ji vėl mūvėjo įspūdingą žiedą ir kalbos apie naują poros santykių statusą atsinaujino. Rodos, šįkart jos – pagrįstos.

Nors šios žinos pati Adele oficialiai nepatvirtino, apie norą susilaukti vaikų ir galimas sužadėtuves su sporto agentu Richu Paulu anksčiau kalbėjo ir pati. BBC One kanalo laidoje ji pasakojo turi rimtų ketinimų asmeniniame gyvenime – kitais metais planuoja susilaukti kūdikio su savo mylimuoju sporto agentu Richu Paulu.

Adele sulaukė ir klausimo apie kalbas dėl sužadėtuvių. Tokius gandus pakurstė jos ranką papuošęs žiedas su deimantais, su kuriuo ji prieš kelias dienas pasirodė Britų muzikos apdovanojimuose.

Laidos vedėjui pasiteiravus, ar kalbos gali būti tiesa, atlikėja jų nepatvirtino, bet ir nepaneigė.

„Jei būčiau susižadėjusi, ar aš kažkada tai kam nors pasakyčiau?“, – tąkart mįslingai kalbėjo Adele.

Atlikėja Adele su vaikinu Richu Paulu / Vida Press nuotr.

Žmonės.lt primena, kad praėjusių metų rugpjūtį Adele su Richu Paulu žengė svarbų žingsnį – pora persikėlė gyventi į naujus namu. Adele paėmė didžiulę 38 mln. dolerių paskolą prabangiam Los Andželo dvarui, kurį vasario mėnesį už 58 mln. dolerių nusipirko iš Sylvesterio Stallones. Paskola ji dalijasi kartu su mylimuoju, tuomet atskleidė DailyMail.com.

Išskirtiniame Beverli rajone pora įsigijo 8 miegamųjų ir 12 vonios kambarių namą. Visgi, tokio įspūdingo būsto paskolą numatoma mokėti ateinančius 30 metų.

Adele dar gegužės mėnesį patvirtino, kad po metų draugystės su Richu Paulu jiedu priėmė sprendimą persikelti gyventi kartu ir pasidalijo nuotrauka, kurioje jie užfiksuoti prie naujųjų namų.

Žiūrėkite:

Fotogalerija:

Adele ir Richas Paulas (10 nuotr.)
+4