Naujas Adeles ir mylimojo Richo Paulo namas – įspūdingos vertės: teko imti bendrą paskolą

Adele ir Richas Paulas / Socialinių tinklų nuotr.
Adele ir Richas Paulas / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-04 21:01
AA

Muzikos diva Adele su mylimuoju sporto agentu Richu Paulu žengė svarbų žingsnį – pora persikėlė gyventi į naujus namus ir pasiėmė bendrą paskolą. Įsikūrę Los Andžele, dabar įsimylėjėliai džiaugiasi vienas kito draugija įspūdingos vertės dvare.

Scenos karalienė Adele paėmė didžiulę 38 mln. dolerių paskolą prabangiam Los Andželo dvarui, kurį vasario mėnesį už 58 mln. dolerių nusipirko iš Sylvesterio Stallones. Paskola ji dalinsis kartu su mylimuoju Richu Paulu, atskleidė DailyMail.com.

Išskirtiniame Beverli rajone pora įsigijo 8 miegamųjų ir 12 vonios kambarių namą. Visgi, tokio įspūdingo būsto paskolą numatoma mokėti ateinančius 30 metų.

Atlikėja Adele su vaikinu Richu Paulu / Vida Press nuotr.

Tikriausiai 34-erių atlikėja dabar labiau nei bet kada anksčiau trokšta lapkričio mėnesį surengti atidėtą pasirodymą Las Vegase, Cezario rūmuose esančiame „The Colosseum“. Pranešama, kad už pasirodymą ji uždirbs 1 mln. dolerių.

Adele dar gegužės mėnesį patvirtino, kad po metų draugystės su Richu Paulu jiedu priėmė sprendimą persikelti gyventi kartu ir pasidalijo nuotrauka, kurioje jie užfiksuoti prie naujųjų namų.

Žiūrėkite:

Dar praėjusių metų spalį Adele žurnalui „Vogue“ prasitarė, kad negalėtų sau leisti nekilnojamojo turto gimtajame Londone. Ji pridūrė, kad gyvendama Londone daugiausiai laiko praleisdavo „automobilyje“, arba ten kur būtų „grynas oras ir kur galėtų matyti dangų“.

Primename, kad neseniai atvirame interviu Adele kalbėjo apie norą susilaukti vaikų ir galimas sužadėtuves su sporto agentu Richu Paulu.

Pasirodžiusi BBC One kanalo laidoje, 33 metų dainininkė kreipėsi į gerbėjus, teigdama, kad „apgailestauja“ dėl to, jog paskutinę minutę atšaukti jos koncertai Las Vegase. Visgi pridūrė, kad jei būtų jų neatšaukusi, jie nebūtų pilnaverčiai ir nuviltų klausytojus.

Tačiau Adele pažadėjo, kad minėti koncertai įvyks dar šiemet, nes vėliau ji turi rimtų ketinimų asmeniniame gyvenime – kitais metais planuoja susilaukti kūdikio su savo mylimuoju sporto agentu Richu Paulu.

Adele sulaukė ir klausimo apie kalbas dėl sužadėtuvių. Tokius gandus pakurstė jos ranką papuošęs žiedas su deimantais, su kuriuo ji prieš kelias dienas pasirodė Britų muzikos apdovanojimuose.

Laidos vedėjui pasiteiravus, ar kalbos gali būti tiesa, atlikėja jų nepatvirtino, bet ir nepaneigė.

„Jei būčiau susižadėjusi, ar aš kažkada tai kam nors pasakyčiau?“, – tąkart mįslingai kalbėjo Adele.

Adele ir Richas Paulas (10 nuotr.)
+4