Adele savo koncertą dedikavo išsiskyrusiems Angelinai Jolie ir Bradui Pittui: „Tai eros pabaiga“

Adele ir Bradas Pittas su Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.
Adele ir Bradas Pittas su Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-21 12:19
AA

Antradienį Amerika pabudo su žinia, kad iširo tobula laikyta aktorių Angelinos Jolie ir Brado Pitto sąjunga. Mylimiausios Holivudo poros skyrybos sukrėtė ne tik jų gerbėjus, bet ir kitus garsius žmones, tarp jų – ir britų dainininkę Adele (28 m.).

Žinia apie Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybas Amerikoje pasklido antradienio rytą (Lietuvos laiku – vakare), o tą patį vakarą koncertuodama Niujorke Adele visą savo šou skyrė besiskiriančiai porai.

„Neignoruokime dramblio kambaryje. Brangelina išsiskyrė! Man nepatinka liežuvauti ir privatūs gyvenimai turėtų likti privatūs, bet jaučiuosi tarsi tai būtų eros pabaiga, todėl dedikuoju šio vakaro koncertą jiems, – pilnutėlei „Madison Square Garden“ arenai koncerto pradžioje pasakė atlikėja. – Tai labai labai liūdna. Buvau šokiruota, kai šį rytą atsibudau!“​

Žmonės.lt primena, kad Angelina Jolie skyrybų prašymą Los Andželo teismui pateikė pirmadienį. TMZ žiniomis, pagrindinė skyrybų priežastis – skirtingas požiūris į vaikų, kurių pora turi net šešis, auklėjimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybų internete pasipylė memai su švenčiančia Jennifer Aniston

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (31 nuotr.)
+25