Adele sulaukė mylimojo Simono Konecki staigmenos: koncerte vietoj konfeti pabiro meilės laiškeliai

Adele / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Britų dainininkės Adele (28 m.) mylimasis Simonas Konecki jų draugystės metinių proga suorganizavo nepaprastai romantišką staigmeną: per atlikėjos koncertą vietoj konfeti pabiro tūkstančiai meilės laiškelių, kuriuos parašė pats Simonas.

Šią savaitę Adele koncertavo Nešvilyje, o šou pabaigoje tradiciškai turėjo pabirti balti konfeti su žodžiais iš Adele dainų. Bet šįkart vietoj jų po visą areną pasklido tūkstančiai rožinių meilės laiškelių, kuriuose Simonas parašė gražiausių žodžių, skirtų Adele.

TAIP PAT SKAITYKITE: Picos užsigeidusi Adele viešbučio personalą išsiuntė į 225 km kelionę

Tokia romantiška staigmena sujaudino ne tik pačią dainininkę, bet ir jos gerbėjus. Socialiniuose tinkluose tame Adele koncerte buvę žmonės dalijosi raštelių nuotraukomis, kuriose buvo užfiksuoti žodžiai „Aš myliu tave“, „Laimingų metinių“, „Tu esi angelas“ ir t.t.

A photo posted by VIP.de (@vipde) on

Adele, kurią išgarsino jausmingos baladės apie išgyventas skausmingas skyrybas, jau penkerius metus džiaugiasi suradusi tikrąją meilę. Dainininkė su mylimuoju augina trejų metų sūnų Angelo, o naujame interviu sakė pasibaigus koncertų turui planuojanti susilaukti dar vieno vaiko ir daugiau dėmesio skirti šeimai.

Adele ir Simonas Konecki / Vida Press nuotr.
Skaitykite daugiau