Apžiūrėkite naujus Adele namus Beverli Hilse už 9,5 mln. JAV dolerių

Adele namai Beverli Hilse / „Scanpix“ nuotr.
Adele namai Beverli Hilse / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2016-05-31 09:41
AA

Britų dainininkė Adele (28 m.) įsigijo namą šalia savo bičiulės Jennifer Lawrence aptvertoje saugomoje gyvenvietėje Beverli Hilse.

Šį 9,5 mln. JAV dolerių (8,5 mln. eurų) kainuojantį būstą vienoje prabangiausių Los Andželo gyvenviečių britų atlikėja nusipirko prieš mėnesį, rašo portalas TMZ.

Naujasis 2,1 tūkst. kvadratinių metrų ploto namas, netoli kurio įsikūrusios tokios žvaigždės kaip Jennifer Lawrence, Ashtonas Kutcheris su Mila Kunis, Cameron Diaz ar Nicole Richie, turi keturis miegamuosius, šešis vonios kambarius, baseiną, arbatos namelį ir žaislinį geležinkelį kieme, kuriuo, be abejo, džiaugsis keturmetis dainininkės sūnus Angelo).

Šis Los Andželo namas papildys nemažą dainininkės nekilnojamo turto kolekciją, kuri vertinama 23 mln. JAV dolerių (beveik 21 mln. eurų). Jai priklauso kotedžas Londono Kensingtono rajone ir 5 mln. JAV dolerių (4,5 mln. eurų) namas Malibu pakrantėje.

Adele įsigijo 9,5 mln. JAV dolerių vertės namą Beverli Hilse (22 nuotr.)
+16

Tuo metu hito „Hello“ atlikėjos sutartis su įrašų kompanija „XL Recordings“ baigiasi ir ji susitarė dėl perėjimo į „Sony Music“, su kuria pasirašė 131 mln. JAV dolerių (117 mln. eurų) kontraktą, pranešė britų laikraštis „The Sun“.

„Užsitikrinome didžiausią kartos muzikos žvaigždę“, – pirmadienį britų laikraščiui „The Sun“ sakė šaltinis iš „Sony Music“, pasak kurio, Adele sutartis su „XL Recordings“ baigėsi ir „Sony“ įgijo „teises išimtine tvarka leisti jos būsimą muziką visame pasaulyje“.

Adele namai Beverli Hilse / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Adele įrašai pernai pasaulyje buvo geriausiai perkami; Britanijoje ir JAV jos trečias albumas „25“ ir hitas „Hello“ pasiekė pardavimo rekordus.

Tai, kaip teigiama, bus pelningiausias kontraktas, kokį tik yra gavę britų artistai: didesnis už 116 mln. dolerių vertės Robbie Williamso sutartį dėl perėjimo į EMI 2002 metais. Tai taip pat bus didžiausias visų laikų kontraktas su muzikante moterimi, pranokstantis ankstesnės rekordininkės, velionės Whitney Houston, 102 mln. dolerių sutartį su „Arista“ 2001 metais.

Adele namai Beverli Hilse / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.