Aiškėja Anne Heche žūties detalės: tądien įsigijo keistą pirkinį ir vos neužmušė žmogaus

Aktorė Anne Heche / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Aktorė Anne Heche / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-17 16:14
AA

Prieš kelias dienas užgesusi JAV aktorės Anne Heche gyvybė paliko didelę tuštumą jos artimųjų, draugų ir gerbėjų širdyse. Jų liūdesys dėl A.Heche mirties dar tikrai nesibaigė, kaip ir pražūtingos avarijos tyrimas. Trečiadienį paaiškėjo naujos tragiško smūgio, nusinešusio aktorės gyvybę, aplinkybės.

Praėjus kelioms dienoms po aktorės Anne Heche mirties, paaiškėjo naujos detalės apie lemtingąjį smūgį. Anot CNN, aktorės vairuojamas mėlynas automobilis „Mini Cooper“ rugpjūčio 5-ąją įsirėžė į gyvenamąjį namą Los Andžele ir sustojo per pusmetrį nuo namie buvusios gyventojos.

TMZ duomenimis, po avarijos gautas skambutis numeriu 911. Jo įraše girdėti, kaip pranešama apie incidentą. „Į mano kaimyno namą tik ką įsirėžė automobilis“, – kalbėjo pagalbos liniją paskambinęs žmogus, matęs, kaip į dviejų aukštų gyvenamąjį namą Los Andželo Mar Vista rajone dideliu greičiu įvažiavo transporto priemonė.

Po smūgio kilo didžiulis gaisras, kurį, pasak CNN, apie valandą laiko gesino maždaug 60 ugniagesių.

Anne Heche / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Neįprastas pirkinys

Dar viena įdomi detalė – maždaug 20-imt minučių iki avarijos aktorė užsuko į netoliese esantį grožio saloną, kur nusipirko raudonos spalvos peruką. Grožio salono savininkas Richardas Glassas atpažino garsią moterį, su ja nusifotografavo ir nuotrauka pasidalijo instagrame.

Grožio salone moteris pasirodė apie 10:30 val ryto. Nuotraukoje su salono savininku moteris atrodo geros nuotaikos ir laiko rankose naująjį pirkinį. R.Glassas šį įvykį CNN komentuoti atsisakė, pareiškęs, jog jam sunku susivokti, kas įvyko, maža to, jis teigia sulaukęs užgauliojimų internete.

Maždaug po 20-ies minučių, vairuodama dideliu greičiu važiuojantį automobilį, A.Heche įsirėžė į gyvenamąjį namą. Jame gyveno moteris vardu Lynne Mishele su dviem šunimis ir vėžliu. Moteris ir jos augintiniai liko gyvi, tačiau po gaisro iš namų beveik nieko neliko, kalbėjo kaimynas Roy`us Morgenas kalbėjo, rašo CNN.

Anot jo, į namą įsirėžusi A.Heche mašina sustojo vos per dvi pėdas (maždaug pusmetrį) nuo vietos, kurioje sėdėjo L.Mishele.

Mįslinga žinutė prieš nelaimę

Prieš pat nelaimę, A.Heche padarė dar vieną – mažesnę – avariją. Los Andželo policijos departamentas CNN sakė, jog nusprendė jos neapklausti apie šį incidentą, nes ji buvo per smarkiai sužeista.

Prieš pat mirtį A.Heche buvo užsiėmusi su keliais skirtingais projektais. Vienas iš jų buvo tinklalaidė „Better Together“, kurioje ji kalbėjo apie draugystę. Paskutiniame epizode, išleistame prieš pat avariją, aktorė užsiminė, jog išgyvena ne kokį laikotarpį:

„Šiandien buvo unikali diena. Nesu tikra, kas nutiko, kartais dienos tiesiog užknisa“.

Žinią apie A.Heche mirtį penktadienį patvirtino aktorės šeima. „Mes praradome ryškią šviesą, kilnią ir džiaugsmingą sielą, mylinčią mamą ir ištikimą draugę“, – portalui „TMZ“ sakė šeimos atstovas.

„Anne mes labai pasiilgsime, bet ji išliks gyva savo vaikuose, kūryboje ir labdaringoje veikloje. Jos drąsa visada laikytis savo tiesos ir skleisti meilės bei supratimo žinutę ir toliau darys įtaką kitų žmonių gyvenimams.“

Praėjusią savaitę automobiliu į namą Los Andžele įsirėžusi JAV aktorė Anne Heche dėl kritinės būklės buvo hospitalizuota, tačiau kelias dienas naujienų apie jos sveikatą nebuvo girdėti. Vis tik penktadienį jos atstovė teigė, kad prognozės – labai niūrios.

Anne Heche / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Deja, dėl nelaimingo atsitikimo Anne patyrė sunkią smegenų traumą ir tebėra ištikta komos, jos būklė kritinė, – A.Heche šeimos vardu sakė aktorės atstovė. – Nesitikima, kad ji išgyvens.“

Tuo metu dailymail.com skelbė, kad aktorės smegenys oficialiai paskelbtos mirusiomis ir kad ji bus atjungta nuo gyvybę palaikančių aparatų.

„Ji jau seniai pasirinko paaukoti savo organus, todėl yra laikoma prie gyvybę palaikančių aparatų, kad būtų nustatyta, ar kurie nors iš jų yra gyvybingi“, – pridūrė aktorės atstovė.

Toliau pareiškime dėkojama už parodytą paramą ir rūpestį 53-ejų A.Heche po rugpjūčio 5 d. įvykusios skaudžios autoavarijos.

„Norime padėkoti visiems už gerus linkėjimus ir maldas dėl Anne pasveikimo ir dėkojame atsidavusiam personalui bei nuostabiems slaugytojams, kurie rūpinosi Anne Grossmano nudegimų centre Vest Hilso ligoninėje“, – rašome pranešime.

Šeimos atstovas kalbėjo apie A.Heche gerumą ir tai, ką ji davė aplinkiniams: „Anne turėjo didžiulę širdį ir savo dosnia dvasia palietė kiekvieną sutiktą žmogų. Savo gyvenimo darbu labiau nei nepaprastą talentą ji laikė gerumo ir džiaugsmo skleidimą, ypač siekdama, kad būtų priimta tai, ką myli. Ji bus prisimenama dėl savo drąsaus nuoširdumo ir labai pasiilgsime jos šviesos.“

Aktorė Anne Heche / „Scanpix“ nuotr.

Anksčiau buvo pranešta, kad aktorė, praėjusį penktadienį automobiliu įsirėžusi į namą Los Andžele, 90 km/val. greičiu važiavo būdama „apsvaigusi nuo kokaino“.

Tai sužinota po siaubingos avarijos ištyrus A.Heche kraują ir jame radus kokaino. Vis tik pareigūnai patvirtino, kad ji nevartojo alkoholio, nors buvo nufotografuota su degtinės buteliu taurės laikiklyje.

Prieš savaitę A.Heche savo automobiliu įsirėžė į namą Mar Vistos rajone Los Andžele. Dėl avarijos kilo gaisras ir namas sugriuvo, o A.Heche būklė tapo kritinė. Per šešias dienas į komos būseną panirusi aktorė taip ir neatgavo sąmonės.

„Ji patyrė didelę plaučių traumą, dėl kurios reikalinga mechaninė ventiliacija, ir nudegimus, dėl kurių būtina chirurginė intervencija“, – rugpjūčio 8 d. people.com sakė aktorės atstovė.

Pasirodžius žiniai apie nelaimingą atsitikimą, daugelis Heche gerbėjų ir ją pažinojusių žmonių socialiniuose tinkluose išreiškė palaikymą. Tai padarė ir aktorius Jamesas Tupperis, Heche partneris, su kuriuo ji gyveno daugiau nei 10 metų iki jų išsiskyrimo 2018 m. sausį.

„Mintys ir maldos už šią nuostabią moterį, aktorę ir motiną šįvakar Anne Heche, – parašė jis „Instagram“, pridėdamas Heche ir jų bendro 13 metų sūnaus Atlaso nuotrauką. – Mes tave mylime.“

Pastaraisiais mėnesiais aktorė buvo labai užimta. Birželį ji baigė filmuotis filme „Girl in Room 13“, kurio premjera numatyta šį rudenį. Ji taip pat vaidino siaubo trileryje „Full Ride“, atliko pagrindinį vaidmenį OWN seriale „All Rise“.

Aktorės Anne Heche gyvenimo akimirkos (20 nuotr.)
+14