Žuvusią aktorę A.Heche prisimena šeima ir kolegos: liūdesį išreiškė ir buvusi mylimoji E.DeGeneres

Ellen DeGeneres ir Anne Heche, Robertas De Niro / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Ellen DeGeneres ir Anne Heche, Robertas De Niro / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-13 17:38
AA

Penktadienio vakarą, praėjus savaitei po siaubingos avarijos, pasaulį apskriejo liūdna žinia – būdama 53-ejų mirė aktorė Anne Heche, taip ir nepabudusi iš komos. Jos mirtis sukrėtė daugybę žmonių, pradedant jos šeima ir įskaitant kolegas, buvusius mylimuosius ir gerbėjus visame pasaulyje. Jie visi tvirtino – A.Heche ir jos nepaprasto talento, meilės ir drąsos visiems labai trūks.

Vienas pirmųjų po Anne Heche mirties prabilo jos vyriausias sūnus Homeris Laffoonas. Penktadienį jis išleido pranešimą, kuriame prisiminė savo velionę motiną. Pranešime jis sakė, kad šeima prarado „kilnią ir džiaugsmingą sielą, mylinčią motiną ir ištikimą draugę“.

Dvidešimtmetis rašė: „Mano brolis Atlasas ir aš praradome Mamą. Po šešių dienų beveik neįtikėtinų emocinių sūpynių, man liko tik gilus liūdesys, kuriam nusakyti nėra žodžių. Tikiuosi, jog mano mama dabar yra laisva nuo skausmų ir galės atrasti savo amžinąją laisvę.“

Anne Heche / „Scanpix“ nuotr.

Pasklidus žiniai apie aktorės mirtį, ją prisiminė ir su aktore dirbę kolegos bei draugai.

Holivudo aktorius Robertas DeNiro sakė: „Esu nuliūdintas žinios apie tragišką Anne Heche mirtį. Ji buvo nuostabi aktorė ir man patiko dirbti su ja filme „Uodega vizgina šunį“. Liūdna, labai liūdna.“

Buvęs aktorės šokių partneris projekte „Šok su žvaigžde“ Keo Motsepe „Instagram“ pasidalijo keletu nuotraukų su Anne ir parašė: „Myliu tave, Anne Heche“. Jis taip pat savo „Instagram“ istorijose pasidalijo keletu vaizdo įrašų, kuriuose jie užfiksuoti šokantys.

„Šok su žvaigžde“ teisėja Carrie Ann Inaba socialiniuose tinkluose rašė: „Tai siaubinga. Ji buvo ypatinga. Tokia tyra ir laisva siela. Visada su džiaugsmu prisiminsiu ją šokančią su vaivorykštės spalvų suknele ir besidalijančia savo istorija.

Ji negalėjo nebūti atvira ir nuoširdi. Tegu ilsisi ramybėje ir džiaugsme.“

Režisierius Tedas Geogheganas prisiminė A.Heche indėlį į LGBTQ+ teises: „Vaikai šiandien to neprisimins, bet aš puikiai prisimenu kaip Anne ir Ellen DeGeneres atskleidė savo santykius 1997-aisiais.

Buvau sužavėtas, tada maniau, kad šis poelgis pakeis žmonių gyvenimus. Ačiū už drąsą, Anne. Ilsėkis ramybėje.“

Apie savo buvusią mylimąją po jos mirties prabilo ir garsioji televizijos laidų vedėja Ellen DeGeneres. Moteris socialiniuose tinkluose pasidalijo trumpa žinute, skirta Anne Heche šeimai.

„Šiandien yra liūdna diena. Siunčiu Anne vaikams, šeimai ir draugams visą savo meilę“, – rašė E. DeGeneres.

Ellen DeGeneres ir Anne Heche / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad žinia apie Anne Heche mirtį pasaulį apskriejo penktadienį. Moteris savaitę praleido ištikta komos po siaubingos autoavarijos, o galiausiai buvo nutarta atjungti gyvybę palaikančius aparatus.

Liūdną žinią JAV žiniasklaidai patvirtino aktorės šeima. „Mes praradome ryškią šviesą, kilnią ir džiaugsmingą sielą, mylinčią mamą ir ištikimą draugę“, – portalui „TMZ“ sakė šeimos atstovas.

„Anne mes labai pasiilgsime, bet ji išliks gyva savo vaikuose, kūryboje ir labdaringoje veikloje. Jos drąsa visada laikytis savo tiesos ir skleisti meilės bei supratimo žinutę ir toliau darys įtaką kitų žmonių gyvenimams.“

Anne Heche / Vida Press nuotr.

Praėjusią savaitę automobiliu į namą Los Andžele įsirėžusi JAV aktorė Anne Hech dėl kritinės būklės buvo hospitalizuota, tačiau kelias dienas naujienų apie jos sveikatą nebuvo girdėti. Vis tik penktadienį jos atstovė teigė, kad prognozės – labai niūrios.

„Deja, dėl nelaimingo atsitikimo Anne patyrė sunkią smegenų traumą ir tebėra ištikta komos, jos būklė kritinė, – A.Heche šeimos vardu sakė aktorės atstovė. – Nesitikima, kad ji išgyvens.“

Tuo metu dailymail.com skelbė, kad aktorės smegenys oficialiai paskelbtos mirusiomis ir kad ji bus atjungta nuo gyvybę palaikančių aparatų.

„Ji jau seniai pasirinko paaukoti savo organus, todėl yra laikoma prie gyvybę palaikančių aparatų, kad būtų nustatyta, ar kurie nors iš jų yra gyvybingi“, – pridūrė aktorės atstovė.

Toliau pareiškime dėkojama už parodytą paramą ir rūpestį 53-ejų A.Heche po rugpjūčio 5 d. įvykusios skaudžios autoavarijos.

„Norime padėkoti visiems už gerus linkėjimus ir maldas dėl Anne pasveikimo ir dėkojame atsidavusiam personalui bei nuostabiems slaugytojams, kurie rūpinosi Anne Grossmano nudegimų centre Vest Hilso ligoninėje“, – rašome pranešime.

Šeimos atstovė kalbėjo apie A.Heche gerumą ir tai, ką ji davė aplinkiniams: „Anne turėjo didžiulę širdį ir savo dosnia dvasia palietė kiekvieną sutiktą žmogų. Savo gyvenimo darbu labiau nei nepaprastą talentą ji laikė gerumo ir džiaugsmo skleidimą, ypač siekdama, kad būtų priimta tai, ką myli. Ji bus prisimenama dėl savo drąsaus nuoširdumo ir labai pasiilgsime jos šviesos.“

Anksčiau buvo pranešta, kad aktorė, praėjusį penktadienį automobiliu įsirėžusi į namą Los Andžele, 90 km/val. greičiu važiavo būdama „apsvaigusi nuo kokaino“.

Tai sužinota po siaubingos avarijos ištyrus A.Heche kraują ir jame radus kokaino. Vis tik pareigūnai patvirtino, kad ji nevartojo alkoholio, nors buvo nufotografuota su degtinės buteliu taurės laikiklyje.

Anne Heche / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Primename, kad prieš savaitę A.Heche savo automobiliu įsirėžė į namą Mar Vistos rajone Los Andžele. Dėl avarijos kilo gaisras ir namas sugriuvo, o A.Heche būklė tapo kritinė. Per šešias dienas į komos būseną panirusi aktorė taip ir neatgavo sąmonės.

„Ji patyrė didelę plaučių traumą, dėl kurios reikalinga mechaninė ventiliacija, ir nudegimus, dėl kurių būtina chirurginė intervencija“, – rugpjūčio 8 d. people.com sakė aktorės atstovė.

Pasirodžius žiniai apie nelaimingą atsitikimą, daugelis Heche gerbėjų ir ją pažinojusių žmonių socialiniuose tinkluose išreiškė palaikymą. Tai padarė ir aktorius Jamesas Tupperis, Heche partneris, su kuriuo ji gyveno daugiau nei 10 metų iki jų išsiskyrimo 2018 m. sausį

„Mintys ir maldos už šią nuostabią moterį, aktorę ir motiną šįvakar Anne Heche, – parašė jis „Instagram“, pridėdamas Heche ir jų bendro 13 metų sūnaus Atlaso nuotrauką. – Mes tave mylime.“

Pastaraisiais mėnesiais aktorė buvo labai užimta. Birželį ji baigė filmuotis filme „Girl in Room 13“, kurio premjera numatyta šį rudenį. Ji taip pat vaidino siaubo trileryje „Full Ride“, atliko pagrindinį vaidmenį OWN seriale „All Rise“.

Fotogalerija:

Aktorės Anne Heche gyvenimo akimirkos (20 nuotr.)
+14