Aistis Mickevičius: „Jei žmogus neturi humoro jausmo ir saviironijos, suabejoju jo protiniais gebėjimais“

Aistis Mickevičius / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
Aistis Mickevičius / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
2017-11-10 15:00
AA

Puikiai visiems pažįstamas aktorius neseniai sugrįžo į televizorių ekranus. Įsikūnijęs į Oresto Vaigausko personažą, jis tapo vienu iš gyvenimo būdo žurnalo „Legendinės legendos“ vedėju. Sužinokime daugiau apie talentingąjį Aistį Mickevičių – jis atsako į rubrikos „taip ir ne“ klausimus.

Kam sako „taip

Knygoms

Kiekvienas žmogus turėtų nuolat ir intensyviai skaityti įvairias knygas. Tai ne tik puikus laisvalaikio leidimo būdas – skaitymas suteikia įvairios informacijos, pagilina jau turimas žinias, padeda susiformuoti pasaulėžiūrai.

Žmonėms, kurie turi humoro jausmą, kuriems nesvetima saviironija, daug lengviau gyventi šiame pasaulyje, nes į viską geba pažvelgti per kitą prizmę.

Socialiniams tinklams

Feisbukas ir kiti socialiniai tinklai yra pagrindinis šių dienų medijos kanalas. Jais galima ištransliuoti ir gauti labai daug informacijos, rasti draugų, atnaujinti ryšius su seniai pamirštais bičiuliais, sužinoti neįtikėtinų faktų. Socialiniai tinklai labai praverčia ir norint paskleisti žinią apie save ar kuriamą produktą kuo plačiau. Ir tokia reklama nieko nekainuoja.

Humoro jausmui

Žmonėms, kurie turi humoro jausmą, kuriems nesvetima saviironija, daug lengviau gyventi šiame pasaulyje, nes į viską geba pažvelgti per kitą prizmę. Jie psichologiškai stipresni, todėl daug lengviau pakelia gyvenimiškus sunkumus. Manau, kiekvienas protingas žmogus turi humoro suvokimą ir supranta ironiją. Jei šitų savybių nėra, pirmiausia suabejoju žmogaus protiniais gebėjimais...

TAIP PAT SKAITYKITE: Įpročiai, kurie didina nuovargį. Gal metas jų atsisakyti?

Aistis Mickevičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kelionėms

Kelionės plečia žmonių akiratį, padeda pažinti kitas kultūras ir kraštus, užmegzti santykius. Tiesa, kelionėmis aš nelaikau išvykų už 20 tūkst. kilometrų pagulėti labai gražiame paplūdimyje. Tai ne kelionė, o pinigų švaistymas, nes tu, be pliažo, daugiau nieko nepamatai.

Kelionių naudą galima pajusti tik tada, kai tą darai intensyviai: važiuoji įvairiomis transporto priemonėmis, eini į vietinių susibūrimo vietas, ragauji jų maistą, susirandi draugų, kurie parodo neturistines vietas ir t. t. Dažnai vienos kelionės į tą pačią vietą net nepakanka. Aš mėgstu vėl ir vėl sugrįžti į Barseloną, taip pat Paryžių – tai mano miestai.

Gaivai

Namai turi kvepėti gaiva, tam juos reikia dažnai vėdinti. Išeidamas iš namų beveik visuomet palieku atvirą langą, kad grįžus juose tvyrotų gaivus, šviežias oras. Tada jau galima pagalvoti apie aromatus. Vonioje naudoju paties pasigamintą čiobrelių purškiklį, kuris sukuria SPA, vaistažolių krautuvėlės atmosferą. Galima žaisti įvairiausiais kavapais.

Kam sako „ne“

Sportui

Niekada nemėgau sportuoti. Jau mokykloje išsisukinėdavau nuo fizinio lavinimo pamokų. Tiesa, kartais smagu pabūti kokių nors varžybų žiūrovu. Mėgstu stebėti lauko teniso, „Formulės-1“ varžybas. Tačiau savęs sporto pasaulyje neįsivaizduoju.

Greitajam maistui

Tai yra baisus šlamštas, kurio nereikėtų valgyti, juolab nuolat. Anksčiau, prisipažinsiu, visko pasitaikydavo, ypač esant įtemptam darbų ir repeticijų grafikui, bet pastaruoju metu vengiu tokio maisto. Tiesiog ateina metas, kai reikia labiau rūpintis savimi.

Naminiams gyvūnėliams

Niekada netroškau jų turėti. Manau, jiems netinka gyventi bute. Jei turi namą ar sodybą užmiestyje, gali gyvūnams skirti atskirą erdvę. Tačiau viena erdvė žmonėms ir gyvūnams man nesuprantama (nors žinau, kad daugelis taip gyvena). Na, nežavi manęs kampuose dergiantys kačiukai ir šuniukai (juokiasi).

Ankstyvam kėlimuisi

Yra tekę išgyventi šią patirtį, kai penkerius metus su Mindaugu Stasiuliu vedžiau rytinę laidą radijo stotyje „M-1“. Reikėdavo keltis velniškai anksti. Turiu pasakyti, kad ankstyvas kėlimasis yra didžiausia žmonijos sugalvota nesąmonė. Nesuprantu, kodėl XXI a. reikia keltis saulei tekant ar dar anksčiau? Juk galima dieną pradėti ir normaliai išsimiegojus!

Religijai

Religijos buvo sugalvotos tam, kad būtų lengviau valdyti visus pasaulio mulkius. Tuo metu buvo mažai protingų žmonių, o visiems likusiems reikėjo griežtos rankos – taip atsirado religijos. Aš nelaikau savęs mulkiu ir man nereikia tikėti antgamtiškais reiškiniais, kad gyvenčiau visavertį gyvenimą. Manau, šiais laikais reikėtų labiau tikėti mokslu.

Beje, tai liečia ir dienos horoskopus. Visi jie yra didžiulė nesąmonė, kurią lengvai sukurpia bet kuris žurnalistas. Jie neturi nieko bendra su tikrove.

TAIP PAT SKAITYKITE: VYRAI ATVIRAI IR DRĄSIAI. A. Valinskas: „Gyventi šeimoje reikia nekapojant šakų“