Katažina Zvonkuvienė:„Mano gyvenimas dabar – tobulas“

Katažina Zvonkuvienė   / Kristinos Sabaliauskaitės nuotr.
Katažina Zvonkuvienė / Kristinos Sabaliauskaitės nuotr.
2017-10-30 12:00
AA

Į sceną po pertraukos grįžusi atlikėja Katažina Zvonkuvienė švyti: „Mano gyvenimas dabar – tobulas. Harmonijos jam teikia mėgstamas darbas, mylimas vyras ir du nuostabūs vaikučiai. Apie tokį gyvenimą visada ir svajojau.“

Kam sako TAIP

Atrodo, kad gyvenimas eina pro šalį, kai į kasdienybę ima brautis nuobodulys. Mėgstu būti įvykių sūkuryje!

  • Pokyčiams. Visavertis gyvenimas – tas, kuriame nuolatos vyksta kas nors naujo. Esu aktyvi, mėgstu veikti, tad ir kasdienybėje labiausiai džiugina permainos. Pastarieji metai man itin dosnūs. Namuose mūsų su Deivydu dvynukai kiekvieną dieną stebina kokia džiugia permaina. Be to, vis labiau įsitraukiu į darbus, tad įvairios veiklos – per akis. Labai nemėgstu nuobodulio. Atrodo, kad gyvenimas eina pro šalį, kai į kasdienybę ima brautis nuobodulys. Mėgstu būti įvykių sūkuryje! Dabar mano gyvenime visiškai naujas etapas, kai reikia labai aiškiai susidėlioti prioritetus ir dar labiau mokytis planuoti kiekvieną laisvą akimirką. Drąsiai galiu pasakyti, kad dabar mano gyvenimas – fantastiškas!
  • Staigmenoms. Dievinu daryti staigmenas. Tiek draugams, tiek šeimos nariams. Padovanojusi kitam mažą smulkmenėlę gimtadienio proga ar šiaip, jaučiuosi labai pakylėta. Galiu visiškai netikėtai draugei suorganizuoti vakarėlį ar pradžiuginti mielu daikčiuku, apie kurį ji labai seniai svajojo. Kai matai besidžiaugiančias kito akis, ir pačiam gera. Tiesa, visada reikia išsiaiškinti, ar žmogus mėgsta netikėtus siurprizus. Man maloniausias netikėtumas buvo mano vyro pasipiršimas. Visa ta diena buvo labai ypatinga. Netikėtumų bomba buvo ir mano mergvakaris. Maloniai nustebina ir mano buvę mokiniai, kurie jau yra sukūrę šeimas. Ypač jaudina akimirkos, kai su glėbiu balionų ir pliušinių žaisliukų jie atsiduria prie mano namų durų. Nuoširdžiai rodomą žmonių dėmesį visada labai vertinu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Moterų nuomonė: mitai apie santuoką greitai sugriuvo

Katažina Zvonkuvienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
  • Mėsiškiems patiekalams. Gardžiai paruoštą mėsytę tiesiog dievinu. Mane gerai pažįstantys žmonės žino, kad niekada nemėgau sukiotis prie puodų, tačiau dabar maistą namuose gaminu aš! Visai šeimai. Tiesiog privertė gyvenimas. Populiariausias mūsų šeimos patiekalas – troškinys. Dažnai mėsą ruošiu ant garų. O pats mėgstamiausias mano patiekalas – steikas.
  • Romantikai. Manau, esu romantiška. Kiekvienas, aišku, romantiką supranta savaip. Nesu saldi, man patinka karčiais pipiriukais pagardinti santykiai. Romantiką įžvelgiu bet kur, pavyzdžiui, kai apsikabinę su Deivydu abu užmiegame. Būnu pati laimingiausia girdėdama kas rytą ir kas vakarą žodį „myliu“. Man nereikia glėbių gėlių, užtenka mielos vyro atsiųstos žinutės.

Kam sako NE

  • Pasyviam laisvalaikiui. Nors laisvo laiko neturiu, net jei jo atsirastų, norėčiau išnaudoti tinkamai. Negalėčiau tiesiog nieko neveikti ir sėdėti koją ant kojos užmetusi. Tai ne mano būdui. Dabar mane labiausiai pradžiugintų geras masažas. Turėdama laisvą minutę, skirtingai nei kitos mamos, kurios eina su vaikais prigulti, aš skubu ką nors nuveikti. Net jeigu būnu pavargusi. Juk auginant du mažus vaikučius darbų namuose – milijonas!
  • Visažiniams. Pastaruoju metu susiduriu su visa žinančiomis mamytėmis, kurios nuolat patarinėja, kas mano vaikui geriausiai. Taip, dar kaip mama neturiu daug patirties, tačiau niekaip nesuprantu, kaip kiti, kurie mano vaikų nepažįsta, gali žinoti, kas jiems yra geriausiai. Pati niekada kitiems nebruku savo patarimų. Esu įsitikinusi, kad mama geriausiai žino, kaip auginti savo vaiką, juk kiekvienas toks individualus.
  • Elektroninių laiškų rašymui. Nemėgstu atrašinėti laiškų. Man šis procesas atima daug laiko, kurio dabar ir taip labai stinga. Geriau su žmonėmis bendrauju gyvai ar telefonu. Ir žurnalistai kartais prašo raštu atsakyti į klausimus. Man tai yra baisiausia trauma (juokiasi).
  • Kiekviena diena man turi būti kupina kūrybinės veiklos. Buitis, gaila, atima be galo daug laiko. Dar nemėgstu lyginti drabužių, nors esu labai darbšti. Kai augau kaime, keldavausi anksti ir privalėdavau atlikti paskirtus darbus, pavyzdžiui, pamelžti karves ar nuravėti daržą. Manau, kad taisyklės vaikams yra reikalingos. Matau daug draugių, kuriomis vaikai manipuliuoja, nepadeda namuose, atsikalbinėja... Manau, pati esu griežta mama. Vaikai turi žinoti taisykles ir privalo jų laikytis.
  • Išdavystei. Skaudžiausiai, kai išduoda artimas žmogus. Geriau supyktų, apšauktų, tik neapgaudinėtų. Ypač skaudu, kai tu žmogui atiduodi širdį, o pasirodo, kad pati jam visiškai nerūpi. Galiu kitam atleisti išdavystę, bet geras draugas jis jau nebebus. Santykiai tarp žmonių man labai svarbūs. Negalėčiau gyventi be artimųjų ir draugų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Meilės istorija: „Džiaugiuosi, kad tąkart ištariau „ne“