Aktorių dukros Elenos Ryškutės vestuvės dvare: ceremonija su budizmo cinkeliu ir senelio akordai

Elenos Ryškutės ir Manto Pivoriūno vestuvės / Alinos Pasiuk nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Meilės šventė, kurią sukūrė visa šeima – taip galima apibūdinti interjero dizainerės, „ER studijos“ įkūrėjos Elenos Ryškutės-Pivoriūnės (26) ir renginių organizatoriaus Manto Pivoriūno (27) vestuves. Po septynerių metų draugystės rugsėjo 24 d. susituokusi pora amžiną meilę prisiekė Jakiškių dvare. „Tai unikali vieta, kuri leido pasijausti ypatingai“, – pasakoja aktorių Gabijos Jaraminaitės ir Lino Ryškaus dukra Elena ir leidžiasi į pokalbį apie jųdviejų su Mantu istorijos pradžią.

Prieš septynerius metus Elena Ryškutė-Pivoriūnė ir Mantas Pivoriūnas susipažino per bendrus draugus. „Tąkart pirmiausia atkreipiau dėmesį į jo muzikos skonį. Kai susipažinome, namo mus vežė vienas draugas, o Mantas tuo metu leido muziką. Kažkaip mane ta muzika papirko“, – su šypsena veide prisimena Elena, dabar kartu su mylimuoju Mantu įkūrusi renginių kompaniją „Solstice Projektas“.

„Užaugau meniškoje, kūrybiškoje aplinkoje. Tai įtakoja mano gyvenimą, tad neįsivaizduoju savęs be muzikos ir kūrybos“, – priduria aktorių Gabijos Jaraminaitės ir Lino Ryškaus dukra.

Elenos Ryškutės ir Manto Pivoriūno vestuvės / Alinos Pasiuk nuotr.

Pokalbio metu mintimis nukeliaujant į poros santykių pradžią, Elena prisimena ir netikėtas sužadėtuves, kurios įvyko viename romantiškiausių Lietuvos kampelių – ant Parnidžio kopų. 2021-ųjų vasaros pabaigoje Mantas priklaupė ant kelių ir paprašė Elenos tapti jo žmona.

„Man tai buvo visiškai netikėta. Tas momentas buvo labai intymus – aplink jokių žmonių, tik mes dviese. Buvo labai blogas oras, vakaras, šalta, tačiau tąkart tai buvo visai nesvarbu“, – pasakoja Elena.

Netikėtos sužadėtuves iškart padiktavo norą pernelyg ilgai nelūkuriuoti ir pradėti organizuoti vestuves. Kalbėdama su portalu Žmonės.lt Elena atskleidžia, kad į metus trukusį vestuvių organizavimą įsitraukė visa šeima ir artimiausi bičiuliai.

Iki vestuvių Elena sulaukė daug pagalbos iš mamos Gabijos Jaraminaitės, o per pačią šventę kiekvienas taip pat atrado savo rolę... Meilės dieną jaunikis Mantas ir jo draugai rūpinosi muzika, pianinu grojo senelis, mamos tėtis Povilas Jaraminas, šventę pravedė šeimos draugas aktorius Eimutis Kvoščiauskas, o akimirkas fiksavo draugė fotografė draugė Alina Pasiuk. Svarbi užduotis per Elenos ir Manto vestuves buvo patikėta ir Lino Ryškaus žmonai aktorei Editai Užaitei – ji, būdama nuostabi maisto gamintoja, paruošė ypatingus karštus patiekalus.

Tiesa, vestuvėms atsakingai ruošėsi abiejų jaunųjų tėveliai – jie savo vaikams surengė nepamirštamą ceremoniją. „Tai mums buvo staigmena, tėvai pasistengė ir iš anksto nieko neatskleidė. Tėtis pravedė ceremoniją su budizmo elementais, skaitė kelis tekstus, o jam padėjo ir mano mama bei Manto tėvai. Mums visiems artimiau budizmas, nei kitos religijos, tad žinau, kad jie atsakingai ruošėsi ir tikrai ne kartą šią ceremoniją repetavo“, – dėkingumo tėvams neslepia Elena.

Po netradicinės ceremonijos, E.Ryškutę ir M.Pivoriūną oficialiai sutuokė į Jakutiškių dvarą atvykusios metrikacijos darbuotojos, o tada sekė linksmoji dalis – laikas švęsti jųdviejų meilę.

Kartu su jaunaisiais šėlo net 60 svečių, kuriuos sudarė ir giminė, ir artimiausi draugai. „Nors žmonių buvo nemažai, viskas buvo intymu ir labai sava. Tikriausiai todėl man labiausiai įsiminė tas bendrystės jausmas“, – pasakoja Elena ir užsimena, kad tokią nuotaiką padėjo sukurti vestuvių vedėjas Eimutis Kvoščiauskas.

„Eimutis prisitaikė ir dar prieš vestuves labai padėjo – kartu ruošėmės, galvojome veiklas, todėl mus išgirdęs ir puikiai pasirengęs, jis tarsi „sulipdė“ visą vakarą. Viskas vyko labai natūraliai“.

Peržvelgiant vestuvių nuotraukas, dėmesį kausto ne tik trykštanti jaunųjų energija, bet ir jų neeilinis stilius. Elena atskleidžia, kad savo meilės šventei specialiai siuvosi baltą minimalistinę suknelę, o tuo tarpu jaunikis norėjo sukurti „Peaky Blinders“ serialą menantį įvaizdį – jis pasipuošė pilku retro stiliaus kostiumu su dryžiais.

„Suknelei idėjų ieškojausi pati, žiūrėjau, kad būtų minimalu, neišsišauktų, bet ir tiktų prie dvaro. Na, o Mantas išpildė „Peaky Blinders“ stilių“.

Po vestuvių praėjusius jau kuriam laikui, Elena šią šventę prisimena su džiaugsmu. Dabar porai belieka išvykti į pavėluotą medaus mėnesį už Atlanto ir pasidžiaugti nauju gyvenimo etapu.

„Reikėjo laiko priprasti prie vyro ir žmonos statuso, nes visada jaučiuosi kaip vaikas, tačiau dabar galiu pasakyti – jausmas kitoks. Jis – žodžiais nenusakomas“, – baigdama pokalbį šypteli E.Ryškutė-Pivoriūnė.

Fotogalerija:

Elenos Ryškutės ir Manto Pivoriūno vestuvės (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau