Lavrinovičiai ir Dž.Siaurusaitis įrašė bendrą dainą: atskleidė žmonų ir D.Zvonkaus reakcijas

Broliai Lavrinovičiai, Džiugas Siaurusaitis / LNK stopkadras
Broliai Lavrinovičiai, Džiugas Siaurusaitis / LNK stopkadras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-31 16:04
AA

Žiūrovų laukia naujametinė laida su Lietuvos žvaigždėmis ir atlikėjais. Jos vedėjai Džiugas Siaurusaitis ir broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai paruošė staigmeną – uždainavo „Anties“ ir „Leon Somov & Jazzu“ kūrinį „Nauji metai“.

„Tai buvo pirmoji daina, kurią mums su broliu teko įrašyti profesionaliai. Žinoma, iš pradžių abu pasitarėme, tačiau nusprendėme priimti šį gyvenimo mestą iššūkį. Nesitikėjome perspjauti originalo, bet norėjosi vis tiek padaryti kaip įmanoma geriau. Tikrai labai jaudinomės, ne tik prieš įrašą, bet ir prieš patį atlikimą, kurį stebėjo visi šios srities profesionalai.

D.Zvonkus vietomis ir pagyrė, vietomis ir draugiškai mus pašiepė. Bet, palyginti, viskas vyko sklandžiai ir greitai. Nors mums abiem su Kšištofu atrodė, kad nelabai gerai ten gavosi, bet, kai žmonos išgirdo galutinį variantą, sakė viskas čia labai puikiai. Tai jomis pasitikėjome ir į sceną pasitikti Naujųjų lipsime jau su daugiau drąsos“, – pasakojo laidos „Šeškinės 20“ vedėjas D.Lavrinovičius.

Broliai Lavrinovičiai, Džiugas Siaurusaitis / LNK stopkadras

Naujųjų metų laidoje prie Džiugo prisijungė ir tikras savo srities asas Rolandas Mackevičius, kuris padėjo užkurti dar didesnį vakarėlį. Palydėti senuosius ir pasitikti Naujuosius susirinko visas Lietuvos atlikėjų ir LNK kanalų grupės elitas: žinių tarnybos atstovai, serialų aktoriai, laidų vedėjai ir garsiausi šalies atlikėjai.

„Šis filmavimas buvo išskirtinis, be jokios kasdienės įtampos. Susirinko daug nuostabių žmonių, kurie buvo puikios nuotaikos. O kai puiki nuotaika, ko daugiau reikia? Visi atsipalaidavę, linksmai nusiteikę, juokavo, linksminosi. Šių metų naujametinėje transliacijoje žiūrovų laukia be galo daug puikių emocijų, atlikėjai ne tik dainuos savo geriausias dainas, bet ir rungsis tarpusavyje.

Tačiau programoje nebus vien tik linksmybės, bus ir labai daug azarto. Kuri žvaigždžių komanda laimės, sužinosite tik įsijungę LNK televiziją paskutinį 2022-ųjų vakarą. Jaudulio turėjom daug, bet tegul įvertina žiūrovai“, – žiniasklaidai išplatintame pranešime intrigavo Kšištofas.

Broliai Lavrinovičiai, Džiugas Siaurusaitis / LNK stopkadras

Visi dalijosi palinkėjimais ateinantiems metams, o broliai nusprendė palinkėti esminio dalyko.

„Visiems žmonėms kitiems metams norėčiau palinkėti, kad visi kuo mažiau nervintųsi, kad gyvenimas atneštų kuo daugiau pozityvumo ir pakilių akimirkų. Meilės, laimės, kantrybės ir taikos“, – linkėjo broliai Lavrinovičiai.

„Naujieji su LNK kanalų šeima“ – gruodžio 31-ąją 22 val.

Brolių Lavrinovičių muzikinis debiutas Naujųjų metų laidoje:

Primename, kad metų pabaiga Kšištofui ir Darjušui Lavrinovičiams buvo išties ypatinga. Gruodžio 29-ąją Vilniuje buvo pristatyta dokumentinė juosta „Broliai Lavrinovičiai“.

Į filmo premjerą jo herojai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai atvyko su žmonomis Edita ir Tatjana, atžalomis bei tėvais Janu ir Vanda. Po peržiūros laukė dar viena pramoga – susitikimas su krepšininkais.

Justynos Szubert-Kotomskos režisuotoje juostoje „Broliai Lavrinovičiai“ pasakojama apie brolių aistrą, asmeninį gyvenimą, pakilimus ir nuosmukius.Visa tai papildyta nuotraukomis iš Lavrinovičiai šeimos archyvų ir Kšištofo bei Darjušo tėvų, jų trenerių ir komandos draugų prisiminimais.

Filmo „Broliai Lavrinovičiai“ premjera (21 nuotr.)
+15