Akvilės ir Laimono Kisielių atostogos Italijoje: „Tikrasis Venecijos grožis atsiskleidžia naktį“

Akviles Kisielienes ir Laimono Kisieliaus atostogos Italijoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Akviles Kisielienes ir Laimono Kisieliaus atostogos Italijoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-30 08:00
AA

Grupės „Queens of Roses“ narė Akvilė Kisielienė su vyru krepšininku Laimonu ir jo tėvais mėgavosi trumpomis vasaros atostogomis Italijoje. „Tokios trumpos pažintinės kelionės jau tapo gražia mūsų šeimos tradicija,“ – džiaugėsi dainininkė.

Akvilė pasakojo, kad po itin darbingo birželio, šios atostogos buvo tikras išsigelbėjimas. „Laimis ką tik baigė sezoną, o į Italiją išskridome ankstyvą sekmadienio rytą – vos spėjau grįžti po Joninių savaitgalio koncertų. Pati juokiausi, kad pirmąją dieną Italijoj snausdavau visur, kur padėdavau galvą,“ – dalinosi dainininkė.

Nors pagrindinis šeimos kelionės tikslas buvo Venecija, tačiau jie nepraleido progos apsilankyti ir kitose istorija ar vaizdais garsiose vietose. „Nors skrydis nebuvo sklandus ir dėl oro sąlygų nepavyko nusileisti iš pirmojo karto, nuotaika pasitaisė tik atvykus į Veroną. Šiame ramiame mieste su labai gražiu senamiesčiu, praleidome pirmąją dieną bei naktį,“ – pasakojo Akvilė.

Antrąją dieną šeima pasuko į Veneciją, kuria iš karto susižavėjo. „Tai – tikrai ypatingas miestas. Nepaprasti vaizdai, kanalai, gondolos, gausybė tiltų, aplink tvyranti atmosfera iš karto užbūrė. Žinoma, turistų – nepaprastai daug,“ – įspūdžiais dalinosi dainininkė.

Moteris pasakojo, kad per keletą dienų stengėsi ne tik pamatyti, bet ir pajusti tikrąjį Venecijos grožį. „Visai kitaip miestas atsiskleidė naktį plaukiant gondola. Venecija naktimis – rami, pilna mistikos ir romantikos. O mūsų turą gondolos vairuotojas dar ir romantiškomis dainomis papuošė,“ – prisiminimais dalinosi Akvilė.

Grįžusi į Lietuvą pora planuoja keliauti į pajūrį. „Nidoje su draugais kiek pavėluotai atidarysime vasaros sezoną, o su vyru iššausime šampaną pirmųjų santuokos metinių proga,“ – džiaugėsi Akvilė, vis dar besidžiaugianti nuostabiais Italijos vaizdais prie Gardos ežero.

Akvilės ir Laimono Kisielių atostogos Italijoje (17 nuotr.)
+11
Akvilės Matukaitės ir Laimono Kisieliaus medaus mėnuo (28 nuotr.)
+22